Móda


Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 34 35 36 37 ... 39
10. července 2006 |

Češky by měly být odvážnější

Rozhovor s Monikou Mičulkovou, která pracuje pro kanadskou módní značku Joseph Ribbkoff. Monika Mičulková odešla do Kanady a uspěla již po dvou týdnech v cizí zemi.

10. července 2006 |

Pojďme okouzlit muže v našem okolí :-)

Milé dámy, konečně tady máme léto a kdy více toužíme být krásné, přitažlivé, sexy, než právě v tomto báječně slunečném období? Jenže ke kráse nestačí jen prima sestřih, nádherně vlající šaty, nebo sluneční brýle, ve kterých vypadáme jak nejlépe placená modelka světa. K čemu to vše bude, když se pak budeme chtít svůdně usmát na toho úžasného chlapa vedle nás... a bum!

26. června 2006 |

Slavní módní návrháři vytvořili kolekci bez toxických látek.

Šestnáct světoznámých módních návrhářů prezentovalo své modely bez použití toxických látek na skvělé přehlídce pořádané Greenpeace dnes v Madridu. Chtěli ukázat, že za důležitý považují nejen perfektní styl, ale i náhradu rizikových chemikálií, které jsou v dnešní módě stále často využívány.

12. června 2006 |

Ochrana před UV zářením

Pokud necháme stranou estetickou funkci, stále nám zůstává jako hlavní funkce slunečních brýlí ochrana před účinky ostrého slunečního světla a UV záření.Celé elektromagnetické spektrum slunečního záření je složeno ze souboru vln plynule se měnících frekvencí.

6. června 2006 |

Móda, to jsou módní návrháři

Móda a módní svět se koncem dvacátého století stal něčím mimořádným a je mi jasné, že to je koneckonců správné, neboť šaty dělají člověka a v lidském životě úloha našeho odívání hraje důležitpo roli. Nejenom že nás ovlivňuje při naší komunikaci, ale je to zřejmě nejbytostnější a nejvlastnější forma vyjadřování v prostoru kde se ocitáme.

29. května 2006 |Krása

Zlatíčko Beyoncé

Máte chuť na nevšední letní líčení? Mrkněte na extra tip, jak skvěle zazářit na žhavé letní párty. Tak jdeme na to!
Zlatá je barvou léta, tepla a krásných pocitů. Zlaté líčení nádherně prozáří vaši tvář a skvěle umocní a podtrhne krásnou opálenou pokožku. Může vám to slušet stejně jako zpěvačce Beyoncé. Nevěříte?

Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 34 35 36 37 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz