Móda


Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39
27. května 2006 |

Prostorné a šik kabelky

Velké prostorem a se šikovným uspořádáním kapes zároveň se hodí snad každé z nás. Najde se v nich místo na všechny zdánlivé maličkosti, bez kterých bychom se snad ani nehnuly z domova. Hřeben, peněženka, doklady, kosmetická taštička, desky s papíry na jednání, deštník v případě hrozícího deště, možná i malá svačinka najde místo v té správné přihrádce nebo kapsičce.

24. května 2006 |

Polarizované sluneční brýle

Dlouhou dobu používali polarizované sluneční brýle jachtaři a rybáři, aby eliminovali nepříjemné odlesky vodní hladiny, kde tráví mnoho času. Během posledních několika let byly výhody polarizovaných skel objeveny i pro fanoušky dalších "outdoorových" sportů.

21. května 2006 |

Italská jednička v Pařížské

V Pařížské ulici v Praze se objevil nový butik. Díky svým rozměrům dostal jméno Boudoir neboli malý elegantní dámský salonek. V útulném prostředí jakéhosi zámeckého pokojíku je možné najít modely italského spodního prádla a plavek Argentovivo a Bacirubati.

9. května 2006 |

Kalhoty na míru

Móda letošního jara velí jednoznačně kalhoty musí přesně kopírovat křivky ženského těla, zdůraznit délku nohou a jejich krásu. Ultra úzké nohavice se staly hitem č. 1 nejen na jarní sezónu 2006. Kalhoty kopírující siluetu nohou představují nezbytnou součást moderního šatníku.

2. května 2006 |

Jak poznat parfém, který se k nám hodí?

Vůně mají výraznou moc ovlivňovat naše pocity, takže vůbec není lhostejné, do jaké vůně se oblékneme. Měly by splynout s naší kůží, nejlépe však s naší duší. Parfémů existují stovky a zorientovat se v tomto voňavém bludišti není ani trochu snadné.

29. dubna 2006 |

Bílá košile nesmí chybět

Dokonalá ve své jednoduchosti. Geniální ve své rafinovanosti. Nadčasová, elegantní, praktická ? Kolik superlativ Vám napadne v souvislosti s bílou košilí? Tato klasika je opět v centru módního dění. Jen těžko bys se našel dámský šatník neobsahující alespoň jednu sněhově bílou košili.

Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz