Móda


Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39
26. dubna 2006 |

Jak nosit romantiku

Vyberte si příležitost, kam jít romantická a inspirujte se...

16. dubna 2006 |

Lehký jarní krok

Letošní jaro si budete chodit hlavně pohodlně. Konec trápení na jehlách. Sukně a capri kalhoty můžete snadno doplnit balerínkami a džíny Sportovními mokasíny. A když se vám začne stýskat po podpatcích, nic se neděje. je tady poslední hit - Boty na klínu!

8. dubna 2006 |

Hvězdný rok Jiřiny Tauchmanové

Rok 2006 teprve začal, ale módní návrhářka Jiřina Tauchmanová ho již teď může označit za úspěšný. V únoru zorganizovala již třetí ročník Velké módní show a dražby svatebních šatů. Tato akce vynesla 95 000 Kč z kapsy dražitelky Gábiny Partyšové, které putovaly na dětské onkologické oddělení v Motolské nemocnici.


4. dubna 2006 |

Gianni Versace

Každou sezonu přiváděl k hysterii nejenom novináře, přítomné, ale i kolegy z branže. Versace kromě návrhů na své kolekce navrhoval všechny své doplňky od brýlí až po obuv. Pod svým jménem vytvářel porcelán, příbory, bytové doplňky, vázy, lampy, ručníky atd. toto všechno uváděl v kolekci zvané Homesignature.


29. března 2006 |

Móda podle idolů

Když fotbalista David Beckham změní účes nebo barvu džín, udělají to za pár týdnů miliony mužů po celém světě. Když na sebe Madonna navlékne maskáče, budou je brzy nosit miliony žen. Oni dva udávají módní trendy v zahraničí. Kdo ovlivňuje mladé Čechy?

29. března 2006 |

Coco Chanel

Coco se narodila 19. srpna 1883 ve francouzském městečku Saumur. Po smrti matka prožila dětství se svými sourozenci v sirotčinci. V 17 letech začala pracovat jako prodavačka v městečku Moulin, kde si večer přivydělávala zpěvem v místí kavárně.

Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 35 36 37 38 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz