Móda


Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 3 4 5 6 ... 39
17. října 2017 |

Co se nosí letos na podzim?

Podzim má docela nevděčnou roli. Jak ten, který končí léto. Jak začne být cítit ve vzduchu, ráno se ochladí a listy se zabarví, necháme si tím zkazit náladu. Proč ale? Vždyť i podzim je krásný, plný barev, možná jen trochu deštivější, než by se nám líbilo. Na druhou stranu do zimy je pořád daleko a další příležitost pořídit si něco nového je před námi…

19. září 2017 |

Outfity pro horské procházky

Léto ještě nekončí. Už není parno až k upocení, na dny strávené u vody už to ale také nevypadá. Je ten správný čas, abyste si vyrazili na skvělý výlet do lesa, do hor na túru, nebo jen tak sbírat houby a borůvky. Chcete i ve sportovním oblečení vypadat dobře, i když zrovna šplháte do prudkého kopce a dáváte si do těla.

8. srpna 2017 |

Vyzkoušejte vzdušné a pohodlné overaly

Teplé počasí přímo vybízí k lehkému a vzdušnému oblečení. Také letos frčí overaly. Pro někoho možná trochu podivné oblečení, které „nedrží tvar“, jiní na ně nedají dopustit. Pokud zatím váháte, zkusíme vám tento oblíbený módní kousek představit blíže. Objevte v sobě něžnou vílu a zahalte se do overalu.
17. července 2017 |

Letní outfity, které rafinovaně odhalí ramena

Léto je v plném proudu a nabízí celou řadu módních kreací, kterých si po zbytek roku příliš neužijeme. Kromě průstřihů přichází na řadu další hit, který se osvědčil už v minulosti – odhalená ramena. Jde o velmi příjemný trend, neboť zajišťuje komfort a navíc nám dopřeje pochlubit se opálenou pokožkou.
26. června 2017 |

Vyzkoušejte originální letní vzory

S květinami jako by se roztrhl pytel. Je to možná tím, že kytky k létu zkrátka patří. Pokud jste si tento módní trend příliš neoblíbila a dáváte přednost jinému stylu, nevadí. Možností je skutečně mnoho. Jsou vzory, které jsou nadčasové, a navíc je můžeme různě kombinovat. A bez kytek se lze snadno obejít, inspirujte se!
16. května 2017 |

Podmanivé kouzlo perel

Málokterý šperk je tak něžný a podtrhuje naši krásu, jako právě perly. Ty jsou již od pradávna považovány za symbol luxusu a bohatství. Na první pohled zaujmou dokonalou brilancí, jednoduchostí a čistotou. Nechte se zlákat a inspirovat i vy.

Článků o módě: 230
předchozí stránkadalší stránka
Stránka: 1... 3 4 5 6 ... 39

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz