Moderní trendy pro jarní líčení v sezóně Jaro 2008

zpět

Jaro přináší nejen potřebu změnit šatník, ale i líčení. Pryč s chladnými zimními barvami, nyní se opět vrací barevné pastelové barvy. Styl zimní královny mizí a nastupují barvy květin a pestré veselejší barvy. Stejně, jak má mít jarní móda sklon k extravaganci, tak i v líčení by se mělo začít experimentovat. Nebojte se použít výrazné barvy - je tu přece jaro.

Buďte modrou jako vodní hladina - je to trend pro jarní líčení v sezóně jaro 2008.

líčení


Bílá a stříbrná barva je pomalu na ústupu, zatímco azurově modrá kraluje. Všechny odstíny modré barvy budou v sezóně jaro 2008 modní. Rozzářte své oči a nebojte se modrých linek, stínů nebo dokonce i modré řasenky. Pokud máte modré oči, zvýrazníte jejich tón a pokud ne, prozáříte svůj pohled do ztracena.

Velmi populární je opět kouřové líčení očí a kočičí linky. Všechny odstíny modré jsou na vzestupu. Zatímco loni byl trend spíše výrazná a třpytivá ústa, nyní je důraz kladen na sytě nalíčené oči. Výrazné a barevné kočičí oči uhranou na jaře každého. Třpytky na očích se již nenosí tolik jako v zimě.
Kromě modré jsou módními barvami letošního jara také zelená, jemně růžová, oranžová, perletová a sytě hnědá.

Jak už bylo zmíněno, jarní sezóna nebere zřetel na výrazné rtěnky, na sytě červenou nebo křiklavě růžovou. Toto jaro je ve znamení transparentnosti a místo rtěnky se nosí zejména nejrůznější lesky na rty. Velmi oblíbené jsou lesky s příchutí, které krásně voní a drží dlouhodobě.
Velmi "in" budou také rozjasňovače, které ze začátku jara rozzáři každou po zimě unavenou pleť. Dokonalá pleť by měla odrážet světlo a přitahovat pohled jako magnet. K tomu právě slouží rozjasňovače, který se nanáší na křivky obličeje - na lícní kosti, hřbet nosu, čelo a oční víčka.

Sytě červená barva bude toto jaro naprosto "out", proto zapomente i na červené laky na nehty a zvolte lehce rúžové, perletové nebo nadčasovou francouzskou manikúru. Jaro je ve znamení jemných pestrých barev a probouzejících se květin.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz