Módní návrhář Roberto Cavalli pro H&M

zpět

Italský návrhář Roberto Cavalli, mistr svého řemesla, vytvoří kolekci pro firmu H&M, která tak navazuje na předchozí spolupráce se zvučnými návrhářskými jmény. Nová kolekce se bude prodávat ve 200 obchodech po celém světě a zahrnuje 45 kusů oblečení pro muže a pro ženy.

Švédský prodejce oděvů Hennes & Mauritz chce navázat na předchozí spolupráci se slavnými návrháři jako je Stella McCartneyová a Karl Lagerfeld či se zpěvačkami jako Madonna a Kylie Minogue a nyní tato firma podepsala kontrakt s italským módním návrhářem Robertem Cavallim. Pověřila ho navržením exkluzivní kolekce, která nepatří jen těm nejbohatším, ale bude dostupná všem lidem. Oblečení bude možné zakoupit ve 200 obchodech oblíbené značky H&M za přijatelné ceny, přesto tato kolekce zaručuje luxus a velkou prestiž.

Cavalli pracuje pro slavné a bohaté celebrity a mezi jeho věrné zákazníky patří Madonna, Victoria Beckham či Jennifer Lopez. Jeho modely se vyznačují extravagancí, smyslností a sexy stylem. Návrhář se se svými modely objevuje pravidelně na týdnu módy v Miláně a jeho kolekce se vyznačuje luxusem a exkluzivitou.

Nová kolekce pro švédskou firmu H&M se v obchodech začne prodávat 8. listopadu a to jen na omezenou dobu. Návrhář sám si přeje, aby nejpozději do jednoho měsíce byla kolekce vyprodána, což bude pravděpodobně splněno mnohem dříve. Vybrat si můžete mezi dámskými i pánskými modely a to z 20 kousků pro pány a z 25 různých modelů pro dámy. Kolekce obsahuje i spodní prádlo či skvěle se hodící doplňky a hlavně na všech modelech nebude chybět fantazie, barvy, potisky a mnohem víc. To vše totiž zahrnuje vlastní a neokoukaný rukopis slavného návrháře. Proto si tuto jedinečnou nabídku nenechte uniknout a datum 8. 11. si tučně zapište do diáře.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz