Módní styl 2012: "Domácí bohyně"

zpět

Protikladem k maskulinním stylu, který se prosadil tuto zimu a ve kterém do ženského šatníku přibyly nejen boty ve stylu pánských oxfordek, ale také tradičně pánské střihy smokingů, bude jaro a léto preferovat opačný styl: feminní look. Do popředí ženského šatníku vystoupí to, co k ženám patří: ženské linie a potištěné látky pestrými vzory. Opět se po nás chce, abychom byly něžně ženské!

Módní styl „domácí bohyně“ vrátí na jaře a v létě 2012 do našich šatníků ženské linie, barvy a vzory!
Nejnovější módní trendy nám velí návrat k ženskosti. Jaro a léto 2012 bude opět více prosazovat ženské linie. Ty nahradí inspirace z pánského šatníku, které se v podobě „napodobenin“ smokingů a jiných výrazných částí pánského šatníku vetřeli do našich módních kolekcí na podzim a v zimě. Feminní look nám dodají ženské střihy v kombinaci s pro ženy typickými vzory.

Feminní look je nový protiklad k maskulinitě
Sako či kratší sáčko má být na jaře a v létě poseté vzory. Povoleny jsou elegantní formy ve stylu Chanel s decentním lemováním, ozdobnými knoflíčky a jinými jemnými detaily, ale i pestře vzrovaná saka poseté květinami, puntíky, ptáčky a dalšími. Oblečení může dekorovat také samotná látka. Tomuto trendu vyhovují různé výrazně strukturované látky, ve kterých by vám už sice v létě bylo teplo, ale na jaře budou pro váš šatník tou nejlepší volbou.

Jaký je aktuální trend?
Trend povoluje i kalhoty, ale prioritou jsou šaty a sukně s halenkami a sakem, nebo šaty a sukně kombinované se sakem do kostýmu. Jarní trend Domácí bohyně z nás udělá opět ženu. Dodá nám eleganci žen 50. a 60. let. Styl je praktický. Obléct se jako domácí bohyně můžete nejen na víkendovou rodinnou návštěvu, ale i v běžný den do práce. U kombinací bez saka uberte vzory a vsaďte na strukturu tkaniny. Pokud si do práce oblečte kostým, nevadí ani výrazné vzory a barvy.

Inspirace: Oblečte se jako domácí bohyně podle Dolce&Gabbana
Povedenou kolekci oblečení v trendy stylu Domácí bohyně nabídla RTW kolekce Dolce&Gabbana SS 2012. Barvy a vzory se prolínají s vzory hrubé krajky i s průhlednými efekty. Pestrá kolekce pro ženy pro jaro a léto 2012 postupně přechází tmavších černých, anebo s černou kombinovaných elegantních modelů.

Zdroj: www.moda.cz


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz