Na pivo za dlažební kostky

zpět

Podpořme společně koupí zámkových dlažebních kostek vybudování bezbariérového vchodu do budovy Centra bez bariér, aby byla pro vozíčkáře a další postižené konečně v souladu s názvem – bezbariérová.

V klášteře v Nové Pace se nachází bezbariérové centrum. V tomto centru jsou poskytovány sociální služby určené zdravotně postiženým a seniorům. Občanské sdružení Život bez bariér již svoje prostředky prostavělo na centru jako takovém a na vchod jim paradoxně nezbyly finance. Proto jeho návštěvníci používají jako vchod zadní vstup vedoucí přes dvůr, který však neodpovídá jejich potřebám. Je k němu velmi nesnadný přístup. Když jsme se o této situaci dozvěděli, řekli jsme si: „Pojďme udělat dobrou věc a zároveň prima akci pro lidi.“ Proč ne? :) Kupte si vstupenku na pivko či večerní posezení s novými přáteli v pivnici Lokál v Dlouhé v Praze 1 a přispějte tak na výstavbu bezbariérového vchodu lidem, kteří Vaši pomoc ocení v jejich denním životě. Cena "vstupenky" jsou 60 Kč (2 eura). Jedna kostka stojí 10 Kč a momentálně se jich hromady "nudí" v nedalekých stavebninách blízko centra.

Poznejte nové přátelé, co také přišli podpořit dobrou věc a přihodili svých 6 kostek do placu. Kdo se přidá? :) Veškeré vybrané prostředky za tyto vstupenky budou věnovány O.s. Život bez bariér.

O.s. Život bez bariér, slaví letos desetileté leté výročí. Pomozme jim vykročit do další desítky úspěšně! Těšíme se na vás!

Kdy:
21.2.2014

Kde:
Pivnice Lokál, Dlouhá ulice, Praha 1

Vstupné:
60 Kč (2EU), platbu prosím proveďte předem na webu www.exceptionals.net, je to kvůli tomu, abychom věděli, kolik míst pro vás máme rezervovat ;-). Platby probíhají bezpečně přes PayPal.

Více informací:
Více informací o akci nebo možnost zakoupit vstupenku naleznete na webu www.exceptionals.netvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz