Nástěnné hodiny - originální doplněk nejen do domácnosti

zpět

Jak řekl sám William Shakespeare: „Jsme podřízeni času.“ Téměř každý z nás se již neobejde bez hodinek či telefonu, na kterém sleduje čas. Stejně tak i doma máme hodiny, budíky a led displeje s časem. Ovšem nástěnné hodiny již dávno neslouží pouze k tomuto účelu, jedná se o důležitý interiérový doplněk, kterým můžete vhodně upravit vzhled vaší domácnosti či kanceláře.

Je možné vybírat z několika značek nástěnných hodin různých tvarů, velikostí, barev a vzhledů. Záleží jen na vás, zda hledáte klasické hodiny, nebo moderní designové hodiny či spíše extravagantní hodiny. Ať už máte vkus jakýkoli, je škoda tento interiérový prvek nevyužít.

Klasické nástěnné hodiny
Jedná se o hodiny, které mají zpravidla jednoduchý vzhled, většinou s dobře čitelným ciferníkem. Tyto hodiny jsou vhodné jak do kuchyně, tak i do kanceláře nebo ordinace. I přesto, že díky svému vzhledu spadají do kategorie "klasické", uvidíte, že váš interiér dokonale ozvláštní.
alt. text


Moderní designové hodiny
Zařizujete si byt či dům a nevíte čím interiéru dodat šmrnc? Pak neváhejte a vyberte si originální nástěnné hodiny, které oživí každou prázdnou stěnu. Nově se vrátily tzv. „kukačky“, které dovedou vzhled vaší domácnosti k naprosté dokonalosti. Vybírat můžete také z modelů, které mají jedinečný a nadčasový design.
alt. text


Extravagantní nástěnné hodiny
Milujete nevšednost a originalitu? Pak vybírejte hodiny, u kterých můžete využít svojí kreativitu, protože na trhu jsou k dostání také hodiny, které si na stěnu můžete poskládát sami. Jedinečné jsou také hodiny, na které můžete napsat vzkaz. Nebo hodiny, které vypadají jako by byly poskládané z kuchyňského nádobí a přesto dokonale ukazují čas. Fantazii a umístění se v tomto případě meze nekladou.
alt. text


Hodiny pro děti
Prostřednictvím barevných hodin můžete také vyzdobit pokojíček svým dětem a udělat jim radost. Oni se tak díky hodinám ve svém pokojíčku mohou naučit znát hodiny.
alt. textZdroj: www.hodinky.cz/magazin


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz