NECHTE SE HÝČKAT VE WELLNESS CENTRU

zpět

V poslední době se často různě skloňuje slovo "well-ness", ale málokdo si umí představit jeho obsah. Je to umělá složenina dvou anglických výrazů, a o "well being" a "fitness", což volně přeloženo značí "dobře se cítit na těle i na duchu". Dobrá pohoda, pozitivní myšlení, tolerance vůči tělu svému i ostatních lidí, cítit se a být fit. Wellness se postupně stává filozofií způsobu života, stravování, chování jednoho ke druhému a uměním relaxovat v dnešní uspěchané době.

Proč nezměnit svůj životní styl? Tak tuto otázku si pokládá snad každý z nás. A nebo ne? Čechům je prý spíše bližší nadávat a stěžovat si, než radikálně řešit. Je tedy opravdu lepší každý den opakovat, že jsem unavený, že nic nemohu, že nic nestíhám a nezvládám a kdyby bylo bývalo, tak by bylo stokrát lépe??? Všechna rozhodnutí jsou pouze jen a jen na nás samotných. Necítíte tedy potřebu změny životního stylu? Je nutné odbourávat stres, redukovat tělesnou váhu, rehabilitovat, relaxovat, vylepšit své zdraví, duševní i fyzickou pohodu. Je důležité dát se do tzv. pohody vnitřní i vnější, a pak nám ten život opravdu půjde snadněji.

wellnes


Nabízíme vám radu, jak na relaxaci od hlavy až k patě, zvenčí až dovnitř. Navštivte rozsáhlý areálu ve stylu antických lázní ve wellness centru Babylon, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. V České republice je tento areál raritou, protože je mimo lázeňské město, a protože ho můžou využívat všichni, ne jen hosté střediska. V tomto skvostném prostředí je k dispozici na dvacet různých procedur - sauny, aromaterapie, relaxační klidové prostory k odpočinku, hamam, solární louka, solný důl i malé fitness. Jako bonus je zde navíc ovoce, vratislavická minerální voda a další občerstvení. Zkrátka komfort, který jinde nenajdete.

Můžete tedy vstoupit do světa smyslových požitků, do světa vůní, barev a harmonie tělesné i duševní, do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS.

NECHTE SE HÝČKAT


Jaké procedury wellnes centrum nabízí?
- Slunečná louka - prostředí napodobující solárium, ale zcela bezkontaktní.
- Oxygenoterapie - léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován.
- Hamam - zde se vzájemně ošetříte mýdlem, kartáčem, opláchnete a namasírujíete.
- Laconium - typ suché lázně.
- Thepidárium - prostředí, ve kterém se klade důraz na uvolnění.
- Sauna - v sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek.
- Ochlazovací bazén - frigidárium - slouží k ochlazení organismu po návštěvě sauny.
- Ledové vědro - procedura, která ochladí tělo po sauně proudem studené vody.
- Ledová studna - opět procedura ochlazení formou masáže ledovou tříští.
- Whirlpool - vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla.
- Římská pára - prostor naplněný párou s přírodními esencemi.
- Solná inhalace - parní prostor - v podobě mlhoviny rozprašován solný roztok.
- Bylinková inhalace - parní prostor nasycený vůní několika druhů bylin.
- Kneippova koupel - koupel nohou, kde aktivně masírujete chodidla šlapáním v okrouhlém bazénku střídavě ve studené a teplé vodě.

wellness


Multifunkční komplex centrum Babylon je turistickou dominantou Liberecka a letos oslavilo své 10 leté výročí existence. Na rozloze více než 30 000 m2 se nachází největší mimopražský hotel v České Republice, kongresové centrum a mnoho zábavných atrakcí. Největším lákadlem je zatím jediný tématický aquapark, kde vedle toboganu najdete saunový svět, mnoho vířivek, proplouvací jeskyně a další vodní atrakce. Nechybí ani různé druhy masáží, kosmetické služby,solné jeskyně a relaxační lůžka. Wellness novinkou je rozlehlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít rozličných procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. V Babylonu dále najdete lunapark ve stylu staročeské pouti, zábavně naučný IQ park, tajemné zrcadlové bludiště Labyrinth, laser game, bowling, virtuální realitu, mnoho heren, diskotéku, kasino a samozřejmě také různé typy gastronomických provozů.

wellness


DOPORUČENÉ BALÍČKY V CENTRU BABYLON

TÝDEN POHODY
Cena za osobu. 9 950 Kč
5× ubytování s polopenzí formou bufetu, volné a časově neomezené vstupy do wellnessu, aquaparku, iQparku a lunaparku. Každý den ranní kondiční plavání a do 12:00 hod. volně k dispozici bowling, 1× terapie v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačních masážních lůžkách, volná vstupenka do ZOO Liberec, župan po celou dobu pobytu. Nástup v neděli.

WELLNESS POUKAZ PRO JEDNU OSOBU (balíček)
Cena 850 Kč
Časově neomezený pobyt v babylonském wellness centru a aquaparku, 1 x kúra v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačně-masážním lůžku.

WELLNESS POUKAZ PRO JEDNU OSOBU
Cena 550 Kč
Časově neomezený pobyt v babylonském Wellness centru.

RELAX PRO DVA
Cena 3 990 Kč
Noc ve čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Babylon (jednu noc ve dvoulůžkovém pokoji), polopenze formou bufetu, časově neomezený pobyt ve wellness centru, aquaparku, 1× kúra v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačné-masážním lůžku, návštěva lunaparku a iQparku. Župan po celou dobu pobytu k dispozici. Nástup ne-Čt.

PRODLOUŽENÝ VÍKEND
Cena za osobu: 5 750 Kč
3× ubytování s polopenzí formou bufetu, volné a časově neomezené vstupy do Wellness centra, aquaparku, iQparku a lunaparku. Ranní kondiční plavání a do 12:00 hod. volně k dispozici bowling, 1× terapie v solno-jodové jeskyni, 1× terapie na relaxačních masážních lůžkách, župan po celou dobu pobytu. Nástup v pátek, sobotu nebo v neděli.

SVATEBNÍ POBYT
Cena: 9 990 Kč
2× ubytování v apartmánu s vanou v ložnici a s bohatou snídaní na pokoj, 1× večeři formou bufetu, 1× láhev Bohemia sekt a ovoce na pokoj, župan po celou dobu pobytu, pozdější uvolněni pokoje do 14:00 hod. Dále volné a časově neomezené vstupy do wellnessu, aquaparku, iQparku a lunaparku. Každý den do 12:00 hod. bowling, 1× terapie v solno-jodové jeskyni.


Ještě váháte? Tak neváhejte a zajeďte to vyzkoušet...

Klaudie Veselá
Agentura Dr. Abé


Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz