Nehty plné agrese jsou trendem pro letošní zimu

zpět

Víte, jaké barvy sluší vašim nehtům v této sezóně? Barevný trend pro tuto zimu jde do extrémů! In jsou samozřejmě především zdravé, letos do kulata upravené a tmavým lakem nalakované nehty. Zvolte si mezi intenzivní námořnickou modrou, bohatou barvou čokoládově hnědé pěny, ale i mezi jemně fialovou, levandulovou a elegantně šedou. Pokud zvolíte červené odstíny, tak temné nebo matné.

Husté lesknoucí se odstíny tmavých laků vypadají na nehtech jako luxusní drahokamy. Tmavá měděná, vínová a tmavě rudá jsou také barvy, které se stávají populární pro letošní rok. Největším hitem je však mezi tmavými odstíny čokoládově hnědá a tmavě modrá, mezi světlejšími chladivé odstíny levandulové, světle fialové nebo šedé. Letošní trendy barvy jsou elegantní, odvážné a padnoucí ženám se silným smyslem pro módu, která se nebojí riskovat a experimentovat.

Zkusit můžete také netradiční pojetí laku v zelené nebo matné béžové. Nejlépe jako kontrast k černému outfitu. Anebo jako barvené doladění s očními stíny. Pokud se nechcete vzdát milovaných růžových odstínů a letos, volte těžké odstíny, které působí hustým a plným dojmem.

Upravte nehty pilníkem do čtverce a okraje vypiluje do obločku. Dlouhé nehty působí mnohem více žensky, ale nesmí být až moc dlouhé, jen krátce přesahující okraj prstu.

Nejprve si nehty upravte pilníkem, poté naneste ochranný a výživný průhledný lak a teprve pak si nehty můžete upravit tak divoce jak vám to letošní sezóna dovoluje! Průhledný lak aplikovaný pod barevným zabrání žloutnutí nehtů. Navíc máte garanci, že styčný lak na vašem nehtu má taky ochrannou a výživnou funkci.

Ale pozor! Více důležité než si vybrat trendy barvu, je důležitější se o své nehty starat a neustále je upravovat. Mnoho žen nemá čas ani chuť se piplat s nehtíky a tak je kolikrát rychle přelakují. Ale jak sami víme, ani nejlepší barva neskryje neupravené nehty. Proto pozor a nějaký čas si najděte, budete pak spokojené nejen s krásnými nehty, ale i sama se sebou.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz