Nevíte, co na sebe? Jaký nový kabát? S tartanovým vzorem!

zpět


Léto už je nenávratně pryč, a tak nás čeká opět přeházet ve skříni sezónní oblečení. Topy, minisukýnky, letní lehoučké šatičky a plavky už letos neužijeme a budeme se muset podívat po něčem, v čem se zahřejeme.

Než se třást zimou jako pokojový psík nebo prskat na všechny strany a neudělat bez kapesníku ani krok, pořiďme si raději něco teplého na sebe. Něco, co bude trendy a navíc nás dostatečně ochrání před chladem. Jenže co si na pultech obchodů vybrat? Co nám bude slušet?

Přemýšlela jste o koupi teplého kousku oděvu se slušivým klasickým ornamentem nebo skotským tartanem? Že už se to dávno nenosí? Tak to milé dámy pozor, kabátky s těmito vzory se s velkou pompou vracejí tuto sezónu. Mezi přednosti můžeme zařadit teploučký materiál, zajímavý střih a to, že jsou velmi praktické.

Vršky, které přináší letošní podzimní sezóna nabízejí výběr mezi menšími a velkými kostkami. Inspirujme se návrháři a pořiďme si kousek s hnědými, šedými, tmavě modrými, černými nebo lahvově zelenými odstíny. Outfit lze doplnit čepicí v barvě. V lepších obchodech seženeme pokrývku hlavy přímo k zakoupenému kabátku, takže se můžeme těšit stejným vzorem na obou kusech. Jde o velmi elegantní soupravu, která upozorní na to, že nositelka má o módě přehled a dokáže dotáhnout model do detailů.

Pokud chcete být extrémně trendy, pořiďte si k vršku i sukni. Komplet vypadá úchvatně a je velmi sexy. Nosí se úzké sukně ke kolenům, které lichotí skoro každé postavě a navíc schovají případná širší stehna. Jestli si vyberete hnědý nebo zelenkavý model, perfektně se k tomu hodí silné černé punčocháče a černá čapka. Modrému kompletu sluší čapka bílá, která krásně rozzáří váš obličej. Jste-li ale velmi bledá, tak na bílou pozor. Zvolte raději barvu, která se už na vašem outfitu objevuje.

Tento trend je ve světě čím dál víc oblíbenější, a proto se nebojme pořídit si něco, co ještě nemáme. Nebojme se být mezi prvními, které tyto teploučké kousky na sebe oblečou. Vždyť v tomto případě nejde jen o parádu, ale také o to, že kabátek i sukně příjemně zahřejí.


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz