Nezapomeňte jarní šatník vybavit také sportovními outfity – letos jsou sexy!

zpět

Sportovní oblečení se ve dvacátém prvním století prosazuje mnohem více a lépe než kdy dříve. Ženy i muži si sportovní styl doslova zamilovali. Je pohodlný a zároveň velmi sexy! Představujeme vám sexy sportovní outfity pro letošní jaro a léto, které si pro nás připravili špičkoví módní návrháři.

Sportovní outfity na tento rok jsou sexy! Už na první pohled liší od předchozích období. Hlavní roli totiž hraje štíhlá linie a sex-appeal. Modely jsou zkrátka šik, přestože se jedná o sportovní styl. Budete si připadat skvěle!

Do popředí tohoto trendu se bezpochyby dostává módní návrhář Alexander Wang se svou novou dámskou kolekcí. Jeho svěží pohled na současnou sportovní módu přinesl čerstvý vánek. Hlavními sporty, které jsou předmětem zájmu pro nadcházející sezónu, je inspirace fotbalem, baseballem, hokejem, tenisem, potápěním a tancem.

Alexandr WangAlexandr Wang


Oblečte se správně do sportovního outfitu
Možností, jak se od hlavy až k patě zahalit do sportovního outfitu, je opravdu velká spousta. Dejte však pozor, abyste něco nepokazili, což je u sportovních outfitů běžný jev.

Nevědomá krása je žhavý sportovní styl, kterým dáváte najevo svou rozpustilost a přitom nedáváte najevo příliš sebevědomí, které z vás přesto čiší. Představte si skupinku chlapců na dětském hřišti, kteří si mezi sebou kopou míčem a mezi nimi jste vy. Že vám to připomíná vaše dětství? Pak se do něj vraťte a zahalte se do sportovního stylu „nevědomá krása“, který nejlépe dokázal ztvárnit módní návrhář Alexander Wang. Soustředil se také na mladistvý vzhled, čerstvost a pohodovost. Asymetrické topy a nízké kalhoty, nevyhýbá se však ani koženým prvkům nebo ramenům s vycpávkami, které symbolizují sportovní chrániče. V kombinaci s vysokými podpatky vypadají jeho outfity naprosto úžasně!

Alexandr Wang


Také značka Hermés uvedla na trh úžasnou kolekci plnou sportovních překvapení. Se svými skládanými sukněmi a sportovními pruhy jednoznačně boduje! Také důraz na klasické barvy hodnotíme na jedničku s hvězdičkou. Pokud hledáte inspiraci pro vytvoření sportovního outfitu, pak vás kolekce od Hermés jistě maximálně uspokojí.

Hermés


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz