NICHE parfémy a proč byste je měli chtít?

zpět

Pokud ještě neznáte NICHE parfémy, je nejvyšší čas si je pořídit. Tyto vůně mají luxusní přísady, nejsou tak snadno dostupné jako běžné známější značky a především jsou originální. Pro tyto výrobky je typická mnohaletá tradice, vzácné ingredience a luxusní flakony, ve kterých jsou k dostání.

Kouzlo jedinečnosti
Pokud slyšíte výraz „niche“ poprvé, pak vězte, že v překladu to znamená „výklenek“. Obrazně řečeno tedy něco výjimečného, co se něčím odlišuje od ostatních výrobků. NICHE parfémy jsou velmi exkluzivní, osobité a výjimečné. Dalo by se dokonce říci, že se od vůní na trhu zcela distancují a jdou svou vlastní cestou.

Tajemnství výroby

Tyto vůně se odlišují zejména výrobou, která navazuje na tradiční parfemářské řemeslo. Příprava jednoho jediného parfému může trvat i desetiletí a vychází z tradic našich předků. Vůně pochází z věhlasných parfemářských domů, které obvykle fungují jako rodinné podniky. Každý parfém má své tajemství, které se předává z generace na generaci.

Kvalitní přísady a atypické složky
Produkty obsahují drahé a velmi kvalitní suroviny, kterými jsou například dřevo z Laosu, lístky jasmínu či stříbrné kadidlo. Díky tomu lze získat skutečně neobvyklé a rozmanité vonné kompozice, které jistě uspokojí i velmi náročné zákazníky. Takový parfém je zároveň dobrý tip na zajímavý dárek.

Nechte se inspirovat
Nabízíme pár tipů, ze kterých můžete vybrat parfém pro sebe, nebo pro své blízké. Přivoňte a nechte se inspirovat naším výběrem. Parfém Acqua Di Parma – Nobile Rosa je symbolem krásy, svěžesti a svůdnosti. Jde o květinovou vůni inspirovanou rozkvetlou zahradou posetou kapkami rosy. Ovocno-květinový mix dokonale podtrhne pikantní pepř. V parfému Montale Paris Deep Roses se odráží hluboká vůně temné rudé růže. Serge Lutens L´Eau je velmi svěží unisex vůně, vhodná pro muže i ženy.

Láska na první přivonění
Nechte se očarovat neobyčejnými až uměleckými kompozicemi, kterým nikdo neodolá! Niché parfémy jsou velmi exkluzivní a originální nejen svým složením, ale také flakonem. Takový parfém je dotažený k naprosté dokonalosti. Snadno si ho zamilujete doslova na první přivonění. Navíc každá žena jistě ocení, pokud bude vonět vůní, kterou není hned tak někdo. Získejte styl a podtrhněte svůj osobitý vkus.

alt. textvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz