Nová kolekce atraktivních účesů Celestial

zpět

Celestial znamená božský či nebeský, a přesně tak byste v novém účesu z kolekce Celestial měla vypadat. Jako křehké nebeské stvoření, které fascinuje na první pohled.

Různé délky pramenů, ofinky pro rovné vlasy a rozčepýřený rozcuch na temeni ve kterém budete vypadat jako z jiné galaxie. Nebo jako křehká víla s kratšími vlnitými vlasy, které vám poletují okolo obličeje a dlouhé prameny volně splývají po ramenou. Na první pohled účesy z kolekce Celestial vypadá jako chaos na vaší hlavě, ale na druhý pohled vás budou naprosto fascinovat.

Každý obličej v něm bude vypadat zajímavě, křehce a vyniknou lícní kosti. Vpředu jsou vlasy krátké a dlouhé rozčepýřené vzadu splývající volně dolů. V některém účesu z této kolekce budete vypadat jako nadpozemská víla a zároveň budete extravagantně moderní.

vlasy


"Byla jsem na návštěvě u tety v Londýně a v klubu jsem potkala pár dívek s velmi zajímavými účesy ve kterých působily jako nějaké víly ze scifi filmu. Později jsem zjistila, že jsou to účesy z nové kadeřnické kolekce Celestial a naprosto mě to nadchlo. Nechala jsem si ihned jeden z těchto účesů vytvořit, a když jsem se vrátila do Čech,můj přítel byl absolutně nadšený," vypráví 25letá studentka Ilona Šmídová nadšeně o svém účesu a musím uznat, že vskutku vypadá úžasně. Nebeská stvoření z jiné planety. Na tomto účesu je nejlepší, že ačkoliv je extravagantní a nepravidelný, každá dívka v něm budu stále vypadat žensky a půvabně.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz