Nová postel, postel s nebesy

zpět

Když se hovoří o posteli s nebesy, pak se pochopitelně většině z nás vybaví cosi zámeckého, pohádkového či jinak romantického. Ale i takový kus nábytku umí být moderní a hlavně dokáže vaši ložnici udělat něčím výjimečnou. A mimochodem, může fungovat také jako "moskytiéra".

Z hlediska ryze praktického není postel s nebesy nějak zvlášť výjimečná a její exklusivita opravdu spočívá v jejím vzhledu. Na drou stranu to zase tak úplně jen o estetice není.

Pokud se pro postel s nebesy rozhodnete, pak počítejte s tím, že:

1.samotná nebesa jsou úložištěm prachu a bude nutné je otírat nebo často prát, ovšem záleží na řešení a provedení nebes, které nemusí doopravdy vytvářet "střechu" nad postelí.

2. pokud jsou nebesa řešena současně jako závěs, pak je to jednak další textilie navíc ve vaší ložnici a tedy další útočiště pro roztoče, ale na druhou stranu může takové lůžko dokonale fungovat jako moskytiéra, tedy obrana proti hmyzu. Zvláště v létě to oceníte.

Ale pozor, pokud si uvnitř své postele s nebesy rozsvítíte a zatáhnete závěsy obklopující vaše lůžko, pak bude brzy toto malé království obležené hmyzem, které se k vám sice nedostane, ale bude se o to snažit a nebo vám lezouce po nebesích bude ukazovat spodní část svého těla. A to příjemné není.

Zdroj: www.living.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz