Novoroční módní koktejl

zpět

Vstup do nového roku nás trochu vybízí k rekapitulaci a hodnocení věcí, které se udály. Rok 2018 byl rok plný změn. A co přinese rok 2019? Zatím nám slibuje štěstí a bohatství. Namíchali jsem pro vás novoroční koktejl plný symbolů a přání do nového roku. Inspirujte se a zamyslete se i nad tím, co si přejete vy sami.

Štěstí
Co je štěstí? Muška jenom zlatá. Ale co si budeme povídat, je fajn, když se nás v životě drží. A co štěstí jednoznačně symbolizuje? Čtyřlístek. Je dobré ho mít stále při sobě.

Zdraví
Jak se říká štěstí a zdraví jdou ruku v ruce, ale i tomu zdraví musí jít někdy naproti. Myslete na něj a starejte se o něj. Jednou vám to vše v dobrém vrátí.

Láska
Malé, velké nebo ze zlata? Srdce je jen jedno. Symbolizuje lásku, kterou dáváte nebo dostáváte. Nejhlubší a nejkrásnější cit. Kde není lásky, vynikne každá chyba.

Čas, který strávíte spolu
Nezapomínejte na své blízké ani v novém roce. Věnujte jim svůj čas a vlídná slova. To je to, co opravdu ocení.

Krása
Krása je pomíjivá, ale cítit se krásná neznamená pouze dokonalou tvář či vlasy. Přesto každá chceme být spokojená sama se sebou, cítit se sebevědomě a přitažlivě . Dopřejte si v novém roce chvilku jen pro sebe a nechte se hýčkat.

Pohodlí a teplo domova
Teplo rodinného krbu… Toto slovní spojení si může každý vyložit svým způsobem. Pro nás je svíčka symbolem pohodlí a útulnosti domovů, kde žijeme.

Šťastný vstup do nového roku
Šťastně, spokojeně a v nových botách…To je ten nejlepší vstup do nového roku.

Hodně úspěchů a splněných přání

Pořiďte si nový módní kousek, nebo si udělejte radost vašim oblíbeným parfémem. Důležité je cítit se i v novém roce sám sebou a úspěch už se dostaví sám. Módní inspiraci hledejte na www.vivantis.cz >>

alt. text


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz