Nový trend - sandálky out, kozačky in!

zpět

Také vám kozačky evokují zimu a sníh? Nejste jediné, ovšem najdou se tací, kteří je považují za ideální obuv do teplého léta! Přečtěte si víc a sama se rozhodněte, jaký názor zastáváte vy.

Jistě si vzpomenete na kombinaci super sexy džínových šortek a válenek. Americké hvězdy filmového plátna jeden čas nenosily nic jiného. Za průkopnici by se dala považovat Pamela Anderson nebo Paris Hilton. Další variantou s válenkami jsou letní květované šaty. Snad každý módní magazín otiskl fotografii Britney Spears v tomto outfitu, jak líže zmrzlinu držíc pod paží syna.

Protože je móda v neustálém vývoji, nahradily kozačky válenky. Velkou měrou přispěl k tomuto novému trendu populární film Piráti z Karibiku. Johny Depp jako neohrožený hrdina neobul nic jiného než kozačky a zdály se mu natolik pohodlné, že v nich absolvoval i scény ve vodě.

Trendy jsou kulaté špičky a středně vysoké podpatky. Nádherné kousky najdete v kolekcích italského dua D&G. Čokoládová, světle hnědá či camel barva skvěle vynikne s džínovou sukní či šortkami. Boty perfektně oživí různé spony a třásně, stanou se tak dominantou vašeho vzhledu. Nebude již třeba přemíra doplňků. V létě oceníte také slamák nebo kšiltovku s potiskem. Pokud ovšem nechcete vypadat jako ze statku, zapomeňte na tolik oblíbenou a pohodlnou károvanou košili.

Málokdo si může dovolit bosé nohy v kozačkách. Horko a vlhko v kombinaci s mechanickým třením způsobují otlaky a puchýře. Nezanedbávejte proto péči o nohy a vyzkoušejte práškové pudry pohlcující vlhkost. Ponožky nebo alespoň silonové "ťapky" umějí zázraky. Staré přísloví: Parádo trp! Zde nanejvýš platí.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz