Oblečte se podle svého znamení zvěrokruhu: vzdušný živel

zpět


Pro každé znamení zodiaku jsou charakteristické prvky, které vám mohou pomoci váš šatník vyladit do správných barev a stylu. Víte jaké oblečení byste měly nosit, jste-li narozené ve vzdušném znamení? Blíženkyně milují vysoké podpatky, ženy váhy vypadají dobře v moderních šatech a vodnářky raději volí neformální oblečení.

Blíženci
Pro ženy v tomto znamení je charakteristická obměna. Blíženkyně milují nakupování, a to se odráží na jejich šatníku více než zřetelně. Jsou jako chameleón, každý den jiné, ale přitom jsou to stále ony. O tom, co si vezmete na sebe často rozhoduje vaše nálada, proto by váš šatník měl být různorodý, avšak nikterak přeplněný křiklavým či extrémně výrazným oblečením. Ženám ve znamení blíženců sluší světle žlutá, jemné tóny modré, levandulová, zelená a šedá. Sem tam vám neuškodí přidat do vašeho šatníku i růžovou. Výborně se budete cítit v moderních a trendy oblečcích. Nikdy nezapomínejte na doplňky, ty dokáží všemocné zázraky s celým vaším outfitem.

Váhy
Slečny, ženy a dámy ve vzdušném znamení vah jsou obdařeny dokonalým citem pro módu. I snad poslepu dokáží rozpoznat, které oblečení jim bude slušet a které naopak. Dalo by se říci, že máte vrozený smysl pro kvalitu a nikoli pro kvantitu, což je mnohdy problém. Měly byste se řídit kombinací aktuálních trendů, vnitřním hlasem a intuicí. Jedině takto budete vypadat perfektně a bezchybně. Ideální jsou pro vás látky a oblečení, které ovíjí vaši postavu. Vhodnými barvami pro ženy ve znamení vah jsou pastelové odstíny modré, zelené, růžové, hnědé a dále pak přírodní barvy.

Vodnáři
Jste-li narozené ve znamení vodnáře, s velkou pravděpodobností nebudete mít rády poučování v oblasti módy. Nerady si necháváte radit, co máte nosit a co raději nechat bez povšimnutí. Z barev vám nejvíce sedí oranžová, zelená, světle modrá, bílá a šedá. Jako vodnářkám vám nebude cizí originalita a nekonvenčnost. Ovšem velký důraz také kladete na pohodlí oblečení. Originalita je spojená s experimentem, takže se nemusíte bát vyrobit si nějaké oblečení sama či ho jakkoli upravit. Kostýmky, společenské a oficiální oblečení není zcela vaší parketou. Raději byste měly volit neformální a pohodlné oblečení.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz