Obrazy na oknech - buďte originální

zpět

Buďte originální a pořiďte si na sklo vašich oken či dveří obraz. Window painting, neboli obrazy na oknech, se stávají stále více populárnější nejen u komerčních výloh, ale i v obyčejných domácnostech.

A jak to všechno začalo? Obchodníci si uvědomili, že mohou své skleněné výlohy využít i jako reklamní plochu a navíc nemusí platit za jejich pronájem. Stačilo jen zakoupit barvu, která drží na skle a pustit se do toho. Nejprve ve výlohách vznikaly pouhé nápisy, které měly za úkol přitáhnout co nejvíce zákazníků. Ovšem postupem času začaly vznikat první drobné malůvky. Právě proto, aby upoutaly zvědavé lidské oko. Tento fenomén se ovšem začal velmi rozšiřovat a to nejen po výlohách místních obchodníků, nápisy a různé drobné obrázky či znaky se začali objevovat dokonce i na sklech automobilů.

Obrazy na sklech vtrhly i do našich bytů, kde rozveselují každodenní život, ať už se jedná o dětské motivy v podobě pohádkových postaviček v dětském pokoji, či o něco více decentní malůvky v obývacím pokoji, na zaskleném balkóně či francouzských dveřích vedoucích do zahrady.

V létě a na jaře vám mohou na skle poletovat motýlci a v zimě zas naopak padat sněhové vločky. Fantazii se zde meze nekladou, a tak i zde můžete být originální a využít své nápady.

V dnešní době jsou na trhu speciální barvy určené právě pro tuto tvůrčí činnost, zakoupit je můžete v téměř každém specializovaném obchodě.

Pokud nemáte dost vlastní fantazie, tak právě pro vás je určena velká spousta šablon s nejrůznějšími obrázkovými motivy, podle kterých si můžete vyzdobit i své okno.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz