OPALOVÁNÍ BEZ RIZIKA

zpět

Vážení rodiče,

představujeme opalovací přípravky nejvyšší kvality, MIRACLEAN-dětský spray na opalování, OF 10, 20 a 30, vyrobené na základě nejnovějších poznatků a vědeckých studií v oblasti ochrany pokožky proti solárnímu poškození.

Přípravky byly vyrobeny pomocí nejmodernějších technologií za použití moderních složek a unikátních kombinací ochranných látek.

Nadměrné dávky slunečního záření lidskému zdraví škodí a dětem dvojnásob. Dětská pokožka má slabou imunitu a velmi lehce se spálí. Podle nejnovějších výzkumů je známo, že dítě do 10 let věku je vystaveno téměř polovině veškerých negativních vlivů slunečního záření za celý život. Jakékoli poškození kůže je ukládáno do tzv. kožní banky, kumuluje se a v dospělosti pak může vést až ke vzniku rakoviny kůže. Děti je proto třeba chránit před slunečním zářením mnohem důkladněji než dospělé. K tomu slouží vysoce kvalitní opalovací přípravky.

slunce


Dětské opalovací přípravky musí:

- spolehlivě chránit proti UVB i UVA záření
- být fotostabilní(nesmějí na slunci ztrácet účinnost)
- být klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě
- být kosmeticky elegantní a dermálně příznivé

opálení děti mořeUvedené výrobky zakoupíte ZDE


Dostává se Vám do rukou výrobek, MIRACLEAN-dětský spray na opalování, který výše uvedené požadavky naprosto splňuje. Používáme nejmodernější ochranné filtry, které jsou klasifikovány jako 100% fotostabilní a ani po celodenním pobytu na slunci neztrácejí účinnost. Spolehlivě chrání v celém UV spektru a jednotlivé filtry vykazují vůči sobě synergii, tj., několikanásobně zvyšují účinnost použitých ochranných filtrů. Tyto filtry nepronikají do hloubky kůže jako u většiny opalovacích přípravků a nezpůsobují tak sluneční alergie ani při vysokých Ochranných Faktorech. Opalovací přípravky MIRACLEAN po zaschnutí vytvoří na kůži ve vodě nerozpustný film. Použité filtry jsou tak spolehlivě chráněny proti smytí a otěru. Podle zdravotnické organizace FDA jsou výrobky MIRACLEAN-spray na opalování klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě. I po 80 min koupání vykazují účinnost vyšší než 95%. To znamená , že jedna aplikace přípravku MIRACLEAN ochrání dětskou pokožku až po dobu půl dne pobytu na slunci!

Žádný opalovací přípravek na našem trhu nevykazuje tak vysokou odolnost proti vodě. Výrobky jsou ve formě spreje, lehce se aplikují na pokožku a velmi snadno se roztírají. Modré zbarvení je použito pro pobavení Vašich dětí při roztírání.

Miraclean-opalovací aktivát
Jakýkoliv opalovací přípravek chrání pokožku tzv. pasivně. A to tak, že v závislosti na výši OF více či méně snižuje intenzitu dopadajícího světla. Ke spálení kůže však stačí jen zlomek dopadajícího světla a opalovací přípravek se nikdy nepodaří nanést ideálně a rovnoměrně. Téměř vždy se v prvních dnech opalování "spálíme". Nejmodernější způsob ochrany pokožky před UV spálením představuje kombinaci pasivní a aktivní ochrany.

Aktivní ochranu pokožky před spálením poskytuje MIRACLEAN-opalovací aktivátor.

opálení

Tento výrobek zakoupíte ZDE


MIRACLEAN-opalovací aktivátor ochraňuje kožní buňky zevnitř. Řada aktivních látek, biochemický zinek, lipidy z mořských řas již během jedné hodiny zvyšují imunitu, odolnost a regenerační schopnosti kůže několikanásobně. Ochraňují DNA a kolagenová vlákna ve spodních částech kůže před solárním poškozením a podstatně tak zabraňují vzniku rakoviny kůže a předčasnému stárnutí. Obsažený speciální komplex látek urychluje o 20 až 50% zhnědnutí v závislosti na fototypu kůže. Opalovací aktivátor nikterak nesnižuje intenzitu dopadajícího světla, ale až čtyřikrát násobí účinnost ochranného systému (to je synergie). Opalovací aktivátor by měl být aplikován vždy v prvních dnech opalování nejlépe večer a ráno, před použitím opalovacího přípravku.

Přejeme Vám a Vašim dětem mnoho hezkých chvil na sluníčku a bezpečné opalování.


Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz