Opalování, které je bezpečnější než solária

zpět

Chcete být opálená a přitom nechcete navštěvovat solárium nebo se v létě válet na slunci? Nebaví vás ani mazání samoopalovacími krémy a následné nadávání na skvrny?

Možnost, jak být snědá, je nechat se opálit nástřikem. Stačí ve studiu setrvat přibližně 10 minut a vaše pokožka bude vypadat, jako po návratu z dovolené. Navíc je aplikace bezpečnější, šetrnější a rychlejší. Opalování nástřikem probíhá pomocí DHA látky a speciálního spraysystému. DHA reaguje a látkami přirozeně se vyskytujícími v pokožce. Díky tomu se docílí krásného a zdravého opálení. Pigmentuje se pouze vrchní vrstva kůže a barva vydrží 7-13 dní.

Před aplikací se doporučuje udělat si peeling a odstranit odumřelé částečky kůže. Na používání hydratační přípravků, deodorantů nebo make-upu zapomeňte, protože byste si na povrchu pokožky vytvořila barvy-nepropustný film. S sebou si vezměte tmavé spodní prádlo nebo plavky. Budete uvedena do speciální kabinky, kde vás pomocí spray pistole nastříkají barvou.

Po "nabarvení" je důležité, abyste dobře uschla. Vezměte si na sebe raději volnější oblečení, nic bílého a následujících 6-8 hodin se nekoupejte ani nesprchujte. Také si dejte pozor na zpocení a nechoďte ani cvičit.

Po uplynutí uvedeného času můžete pod sprchu, kde ze sebe odstraníte DHA látku. Každé studio má v nabídce vhodnou kosmetiku ?po?, která pokožky hydratuje a podpoří barvu, tak ji využijte.

Dejte si pozor na dlouhé povalování ve vaně, saunování, drhnutí lufou nebo peeling. Všechno uvedené vede k vysušování pleti a ke tvorbě šupinek. A loupáním ztrácíte nastříknutou barvu.
Toto krásné opálení má výhodu, že lépe než cokoli jiného zakryje jizvičky a strie a nezviditelní pihy na nose.

Nástřik se nedoporučuje během menstruace, ženám v přechodu (návaly horka), silně vystresovaným nebo potivým jedincům a při nemoci. Jste-li těhotná, raději se poraďte s lékařem.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz