Originální nocleh: Hotely na stromech

zpět

Pokud toužíte po naprosté relaxaci, čerstvém skandinávském vzduchu a nevšedním zážitku, můžete si to dopřát v severním Švédsku, nedaleko městečka Harads v rozlehlém borovicovém lese, kde najdete Treehotel. Jde o unikátní projekt několika samostatných ubytovacích buněk, které byly postaveny v roce 2010 předními architekty a které mají každá svůj originální a osobitý vzhled.

Bydlení v přírodě
Hotel se nachází v překrásném vzrostlém borovicovém lese s malebným výhledem na řeku Lule, uprostřed nedotčené přírody. Pokoje jsou zavěšeny 4-6 metrů nad zemí v korunách stromů, které nabízejí neopakovatelnou atmosféru a jedinečný výhled. Každý pokoj je unikátní nejen svou architekturou, ale i nábytkem, osvětlením a barvou čalounění. Vše, včetně výstavby a běžného používání je ekologické a šetrné k přírodě.

Vychutnejte si kouzlo všech čtyř ročních období
Jakmile se zabydlíte, nebude se vám chtít pryč ;-) Užijte si procházku, vychutnejte si klid a okolí. Treehotel je místo, kde se potkává příroda, ekologické hodnoty, komfort a moderní design. V Treehotelu můžete poznat kouzlo všech čtyř ročních období. Můžete zažít krásnou zimu s prudkými kontrasty tmavého nebe a bílého sněhu, kdy teplota klesá až k mínus třiceti stupňům, akční jízdu se psím spřežením, nebo tichou chůzi ve sněžnicích či jízdu na lyžích. V létě si můžete vychutnat zážitek v podobě pádlování na kajaku na řece Lule nebo poklidné rybaření. Nudit se určitě nebudete.

Okouzlující krajina severního Švédska
Treehotel se nachází v lesích u Harads přibližně hodinu jízdy autem od letiště Lule (Kallax) ve Švédsku.

Více informací (a zdroj foto):

www.treehotel.se

alt. textvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz