Oslavte Silvestr netradičně - v oblacích

zpět

Nemáte ještě plány na poslední den roku a chcete své nejbližší překvapit? Přinášíme inspiraci na nezapomenutelný Silvestr v rozhlednách či věžích. Užijte si noc plnou zábavy s jedinečným výhledem.

Žižkovská věž – silvestrovská Praha z ptačí perspektivy
Plánujete-li oslavu v reji velkoměsta, nenechte si ujít zábavu na Žižkovské televizní věži, která připravila na poslední den v roce silvestrovský program. Letošní oslava příchodu Nového roku bude na Žižkovské věži ve znamení nejen výhledu na stovky ohňostrojů po celé Praze, ale také vlastního monumentálního ohňostroje přímo za okny u vašeho stolu s hudebním doprovodem, luxusní gastronomií a skvělou zábavou.

Celý večer proběhne ve stylu electro swingu a živé hudby. Těšte se na ohňovou a světelnou show, silovou akrobacii, mikromagii nebo taneční vystoupení. Silvestrovskou noc můžete prožít v restauraci Oblaca nebo na party v Observatoři.

Nejste-li zastáncem silvestrovských bujarých oslav, navštivte televizní věž 1. ledna 2019 a naskytne se vám jedinečný výhled na pražský novoroční ohňostroj.

Na Ještědu bude Silvestr nad oblaky
Máte o vánočních svátcích namířeno na hory? Nevynechejte na svých cestách symbol Liberce s jedinečnou architekturou, vysílač Ještěd. Ten si na 31. prosince připravil zábavu nad oblaky plnou dobré hudby, koktejlů a tanečních překvapení. Nezapomenutelný start do nového roku vám zajistí nádherný výhled na okolní krajinu v záři ohňostrojů, ale také dobrá zábava a chutný raut.

Pokud se strachujete, jak se k vysílači dostanete, v ceně lístku máte zajištěnou přepravu lanovkou, která bude v provozu až do půl třetí rána. Kromě toho bude připravena doprava do nedalekého Liberce, ale zarezervovat si můžete také pokoj v zdejším hotelu. Vstupenku na galavečer si můžete zakoupit za 2018 korun.

Silvestr na Mostné hoře u Litoměřic
Přijít oslavit příchod nového roku 2019 můžete také na Mostnou horu u Litoměřic. Zaručen je nejkrásnější výhled na ohňostroje široko daleko ze zdejší rozhledny, nevšední domácí kulinářský zážitek od pana kuchaře, příjemné posezení u krbu a taneční zábavu v doprovodu DJ - největší hity od 90. let do součastnosti, fotokoutek, lesk, třpyt a zábava.

Novoroční přání vyslovte na Stezce korunami stromů
Po náročné silvestrovské noci bude většina z nás potřebovat provětrat hlavu a ideálním místem bude Stezka korunami stromů na Lipně. Již třetím rokem se zde 1. ledna koná novoroční výstup, za který vás odmění novoročním dárkem. Oblíbená bezbariérová stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží, odkud se vám naskytne výhled na Lipenské jezero, Šumavu či Alpy.

Svůj krátký pobyt v oblacích tak můžete využít na vyslovení novoročních přání a předsevzetí. Ovšem pokud vám během silvestrovské noci pořádně nestoupl adrenalin v krvi, vyzkoušejte nejdelší suchý tobogan v České republice, který se ve své délce 52 metrů vine středem věže. Cena jedné jízdy je 50 korun.

Zdroj a více informací:
www.kudyznudy.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz