Osobnosti

Výběr dle tématu

FilmTipy na výletDivadlo
VýstavyKoncertyOsobnosti


Osobností: 25
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 5
10. února 2018 |Volný čas

Svatý Valentýn - zajímavosti

V Česku slaví Sv. Valentýn zhruba dvě třetiny lidí. Muži i ženy nejčastěji slaví Valentýn slavnostní večeří doma nebo v restauraci. Liší se ale představa ideálního daru – zatím co ženy by nejraději od svých mužů dostaly květiny či šperk, muži by nejvíce ocenili dárek ve formě zážitku.

1. června 2014 |Volný čas

Top Gear Live

Přidejte se ke Clarksonovi, Hammondovi, Mayovi a Stigovi a užijte si Top Gear Live. Atraktivní show nabitá akcí a adrenalinem cestuje po světě od roku 2008 a představila se divákům již v 18 různých městech 4 světadílů.
2. června 2013 |Volný čas

ALICIA KEYS 2013 - Set The World On Fire Tour

Alicia Keys je čtrnáctinásobná držitelka Grammy Award, zpěvačka R&B, skladatelka, producentka, herečka. Podle renomovaných hudebních kritiků, kteří tuto desku jen chválí, se máte opravdu na co těšit.
2. dubna 2013 |Volný čas

Eros Ramazzotti v Praze

Spojení přitažlivé sexy vizáže a hlasu s nezaměnitelnou barvou z něj dělá svůdný objekt. V České republice se v rámci samostatného koncertu představí podruhé, naposledy nadchnul fanoušky před třemi lety v pražské O2 areně. Nyní se po čtyřech letech vrací představit svoji novinku „Noi“.
10. prosince 2012 |Volný čas

Jevgenij Pljuščenko: Show Pán ledu 2012

Obdivovatelé olympijského vítěze, trojnásobného mistra světa a sedminásobného mistra Evropy v krasobruslení si příjdou na své. Jevgenij Pljuščenko se představí ve velkolepé show Pán ledu. O hudební zážitek se postará fenomenální houslista Edvin Marton.
7. prosince 2012 |Volný čas

Vánoční koncert Karla Gotta

Nejúspěšnější český zpěvák všech dob se zahraničním renomé Karel Gott se se svým předvánočním koncertem představí v pražské O2 areně. Zazní i písně z loni vydaného alba Sentiment a dojde i na novinky z právě dokončovaného alba Dotek lásky.
Osobností: 25
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 5

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz