Osvěžte svůj šatník trendy módními potisky letošního jara a léta

zpět

Vzory jsou hitem letošního jara a léta. Jsou plné optimismu a barev. Můžete volit jemné i hrubší či větší vzory, pestrobarevné i decentnější dvoubarevné kombinace, puntíky, kytičky i abstraktní vzory. Mnozí návrháří se do vzorů zamilovali v letoční sezóně natolik, že jejich modely hýří kombinaci vzorů natolik, že připomínají patchwork.

šaty


Jaro s sebou přináší horké dny, a proto jsme pro vás připravili galerii nejnovějšího trendy oblečení z dílen světových módních značek. Jarní a letní šatičky jsou pro tuto sezónu neodmyslitelnou součástí každého šatníků moderní ženy. Barvy jsou velmi rozmanité a můžete si dovolit prakticky jakýkoliv odstín. Vynechejte pouze tmavé a ponuré barvy, které pro tuto sezónu nejsou v kurzu. Behvíce trendy však budete v citrusových odstínech nebo ve fialové. Barevné inspirace tvořené z potisků a výšivek jsou rozhodně to pravé! Naladí vás i vaše okolí na pravou jarní atmosféru. Inspirujte se našimi obrázky.

Velké vzory - to prostě musíte mít!
Velké vzory potisků a výšivek jsou postrachem mnoha žen. Zvláště ženy, které jsou majitelkami oblejších tvarů, mají zažité, že velké vzory prostě nemohou nosit. To však dávno není pravda! Návrháři myslí i na silnější ženy a také střihy šatů upravují tak, aby si je mohly dovolit nejen dámy s mírami "twiggy". Velké vzory vám zaručí skvělý vzhled, obzvláště pokud je podtrhnete doplňky ve stejných barevných odstínech.

šaty


Jemné vzory - romantika plná optimismu
Také jemné vzory jsou hitem letošní jarní a letní sezóny. Ukažte ostatním, že máte vkus a nechte se inspirovat našimi obrázky vybranými z těch nejlepších letošních kolekcí! Návrháři a značky jako Marc Jacobs, Stella Mc Cartney, Miu Miu a mnoho dalších se nechali inspirovat potisky a výšivkami právě s jemnými vzory.

šaty


Nezapomeňte na plavky
Také plavky pro letošní dovolenou přizpůsobte nynější módě. Představujeme vám žhavé letní kousky, které budou pro vaši vytouženou dovolenou těmi pravými! Plavky nejrůznějších designů s trendy vzory potisků a výšivek pro vás připravili módní návrháři z celého světa. Buďte špičková, noste vzory!

plavky


Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz