Outfity pro horské procházky

zpět

Léto ještě nekončí. Už není parno až k upocení, na dny strávené u vody už to ale také nevypadá. Je ten správný čas, abyste si vyrazili na skvělý výlet do lesa, do hor na túru, nebo jen tak sbírat houby a borůvky. Chcete i ve sportovním oblečení vypadat dobře, cítit se sami sebou, i když zrovna šplháte do prudkého kopce a dáváte si do těla.

Trendy tip
Jakoukoli sportovní aktivitu si můžete zpříjemnit nejen tím, koho si s sebou vezmete, ale také tím, co si na sebe oblečete. A pořádné boty jsou základ. Na těch to doslova stojí. Turistické boty od značky Keen jsou horkým tipem pro ženy i pro muže. Díky prodyšné membráně Keen.dry odvádějí z boty vlhkost a udrží nohu v suchu.

Šplhněte si
Vezměte ji s sebou do přírody, ukažte, že jste romantik, ale zároveň muž činu, který by snad kromě zdolání skály dokázal tu samou skálu lámat. Naprostou nezbytností je prostorný batoh s mnoha kapsičkami, do kterého pohodlné sbalíte vše potřebné včetně jídla a pití na celý den, teplejší oblečení a další nezbytnosti. Může se vám stát, že se v lese trochu ztratíte, tak ať jste aspoň připraveni na vše ;-)

Není láhev, jako láhev
Zdravý životní styl jde ruku v ruce se sportem, pohybem na čerstvém vzduchu a pravidelným pitným režimem. A co je lepší, než pít z láhve zdravě. Zdravá láhev je unikátní nápojová láhev ze speciálního materiálu vyvinutého pro lékařské a farmaceutické účely. Neobsahuje ftaláty a další chemické škodliviny, nepojímá pachy, netvoří se v ní plísně a můžete si do ní udělat studené pití i čaj na zahřátí.

Čas vyrazit do hor
Jste příznivcem outdoorových sportů? Pak vám nesmí chybět sportovní hodinky, které dokáží daleko víc, než jen měřit čas. Sledujte svůj srdeční tep, vzdálenost, kterou jste zdolali a další důležité funkce. S těmito hodinkami ukážete, že to se sportem a s pohybem celkově myslíte opravdu vážně.

Trendy tip
Ukažte, že máte pod čepicí. Kšiltovka s květinovým vzorem vám nejen skvěle padne, ale navíc vám bude také perfektně ladit se sportovním outfitem, který povýší na módní kreaci. I do hor a do lesa můžete vyrazit ve stylovém outfitu a staré tepláky a kulicha po dědovi můžete v klidu nechat doma.

Kosmetický tip
Nezapomeňte si s sebou na výpravu do hor vzít opalovací kosmetiku. Ve vyšších polohách se snadno spálíte, ačkoli máte pocit, že zas tolik nesvítí. Švýcarská značka Piz Buin se zabývá opalovací kosmetikou nejen pro outdoorové nadšence, tak ji určitě vyzkoušejte. Praktickým tipem jsou také balzámy na rty Piz Buin, které se vám pohodlně vejdou do kapsy, nebo přímo do batohu.

alt. text
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz