Pečujte o své zdraví - je Vaše, ne státní!

zpět

Lékař tibetského dalajlámy je zodpovědný za to, aby dalajláma neonemocněl, pokud onemocní je to chyba lékaře. Možná by se Vám takový zdravotní systém líbil, ale bohužel... Sami si hospodaříme s přiděleným bohatstvím, každý je manažerem svého zdraví,ať chce nebo nechce. K tomu potřebuje být informován, mít určitou sebekázeň a být si vědom toho, že lékař zasahuje, až když došlo k selhání. Za to zaplatíme nežádoucími vedlejšími účinky chemických léků, antibiotik, kortikoidů, anestetik, operací...

Základní kameny přes které můžeme ovlivňovat své zdraví a výkonnost (včetně sexuální) jsou: strava a výživové doplňky, pohyb, detoxikace organismu, psychické naladění organismu a zvládání stresu. Je třeba si uvědomit, že pro každého je důležité něco jiné a že je vždy nejdůležitější to co nám nejvíce chybí či nejvíce přebývá.

Tak jako neuvaříte dobrou polévku z jednoho druhu zeleniny, ani pouze ze samé zeleniny, tak nedosáhnete optimální kondice a vitality pokud se zaměříte pouze jedním směrem, např. na pohyb.

Při náznacích obtíží je vhodné podpořit správnou funkci orgánů bylinnými přípravky a biolátkami (výživové doplňky), reflexní terapií, vhodnými jógovými cviky, specielní masáží zohledńující energetické dráhy orgánů nebo také uvolněním a protažením páteře na termomasážním lehátku... Kdo požaduje od sebe a od života více má dnes mnoho možností, jak zvýšit svoji vitalitu, výkonnost a radost ze života.

Jednou z takových přírodních terapií je pobyt v solné jeskyni. Je významnou pomocí pro lidi s dýchacími obtížemi (záněty průdušek, dutin, astma) s alergií, kožními problémy včetně lupénky, ale i k pročištění a omlazení pleti a při celulitidě. Velmi příznivě působí při snížené činnosti štítné žlázy a na nervový systém při únavě, přepracovanosti, stresu a depresi. Zlepšením prokrvení vnitřních orgánů má příznivý vliv na cévy, srdce a klouby. V neposlední řadě jde o velmi příjemnou relaxaci a každý příjemný zážitek příznivě ovlivňuje zdraví.

Více informací ZDE
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz