Pěšinka znamená cestu k sexy účesu

zpět

Pěšinka ve vlasech se již delší dobu hřeje na výsluní slávy. Pokud nemáte učesaný culík, prakticky se jí nevyhnete. Postupem času se vám vytvoří sama, učešte si ji proto dříve tam, kde vám skutečně sluší. S naším návodem to nebude problém.

Ženy se symetrickým obličejem vypadají na fotografiích výborně. Pokud pomyslně rozdělíte obličej směrem od čela k bradě na dvě části, zjistíte, že jsou téměř totožné. Pěšina uprostřed hlavy takovýto předěl simuluje, hodí se tedy k souměrnému obličeji.


Pěšinku nalevo nebo vpravo si jistě vyzkoušela každá z nás doma před zrcadlem. Zde platí jednoduché pravidlo, noste ji tam, kde vám sluší. Přirozeně se vytvoří také po koupání, když jsou vlasy ještě mokré nebo lehce prosušené ručníkem.

Velmi vznešeně působí pěšinka uprostřed hlavy v kombinaci s ofinou přes obočí a maximálně uhlazenými vlasy. Takto upravená žena vzbuzuje pocit nedosažitelnosti a okolí od ní bude očekávat sebejisté chování. Naproti tomu pěšina u kudrnatých vlasů evokuje romantiku a něhu.

Pro udržení pěšinky na správném místě si můžete přizvat na pomoc sponky, gumičky nebo kosmetické preparáty. Uhlazovací mléka zafixují vlasy po dlouhou dobu a nepovolí ani během deště.

Pokud nerada zatěžujete vlasy stylingovými přípravky, jednoduše mokré vlasy rozčešte hřebenem, vytvořte pěšinku a po malých částech fénem vysoušejte. Kulatý kartáč v kombinaci s teplým vzduchem vlasy perfektně vyhladí a dodá jim lesk.

Nemusíte se držet klasických rovných pěšinek. Jednu dobu byly populární i cik cak pěšinky vytvořené pomocí šikovných rukou nebo speciálních kartáčů. Zakoupíte je v některých drogeriích nebo prostřednictvím zásilkových katalogů.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz