Pět top diet celebrit, které raději nezkoušejte – příliš nefungují!

zpět


Světové celebrity se musí hodně ohánět, aby na televizních obrazovkách vypadaly co nejlépe. To se netýká pouze účesu a líčení, celebrity musí vypadat celkově skvěle. A k tomu patří také štíhlá postava. Přinášíme vám 5 tipů na zaručené diety, které celebrity nejčastěji používají! Ale nejsou to typy na hubnutí – spíš na to, jak raději nehubnout!

Dětská dieta
Dětská dieta spočívá v konzumaci potravin určeným dětem. Dětská výživa, která se prodává ve známých malých lahvičkách, je tím pravým! Výhodou je, že pokud je dětská potravina složená pouze ze zeleniny, tohoto pyré můžete jíst na kila. Nekupujte si výrobky, do kterých je přidán škrob. Malá lahvička vás asi příliš nezasytí, zato se nemusíte soustředit na množství a dát si tolik, kolik potřebujete. S dětskou dietou však zhubnete jen trochu a vaše tělo bude časem strádat.

Sladká dieta
Znáte cookies? Celebrity moc dobře! Jedná se o typické sušenky s čokoládou, které výborně chutnají a jsou navíc velmi kalorické (jedno balení o 7 kusech cca 600 kalorií). Princip spočívá v tom, že si "dobijete" energii pomocí této kalorické bomby, k tomu si můžete dovolit 1x jídlo v podobě zeleniny a dostatečného množství bílkovin. Závěr? Tato dieta je vhodná pouze na pár dní. Budete mít hlad a bude vám časem špatně. Navíc si skvěle zaděláváte na jojo efekt. Neuvěřitelné, co jsou celebrity ochotny obětovat...

Dieta ala jablečný ocet
Tuto dietu pravidelně využívají celebrity jako například modelka Heidi Klum, zpěvačka Fergie a mnoho dalších. Když si dáte "panáka" jablečného octa před každým jídlem, nebudete mít na jídlo takovou chuť, protože vám na chvíli naprosto ochromí chuťové buňky. O této dietě kolují báchorky, že jablečný ocet propírá tuk a odbourává ho, ale nevěřte tomu. Prostě jen zabíjí chuť k jídlu, a to pořádně.

Lunchbox dieta
Celebrity jako Keira Knightley a Cameron Diaz se údajně pokusily o tuto dietu, která spočívá v tom, že sníte běžnou snídani a večeři, ale místo oběda si dáte 60 % zeleniny, 30 % bílkovin a 10 % tuku. Je třeba volit jídla, která jsou na bílkoviny bohatá. Tato dieta rozhodně vyžaduje disciplínu, takže to není nic pro slabé nátury. Navíc, jen málokterá z nás bude vlastně vědět, co si k tomu obědu může dát.

"Čerstvá" dieta
Tato dieta spočívá v konzumování syrové, nebo co nejméně tepelně upravené stravy. Ovoce a zelenina jsou největší součástí této diety. Spočívá také v tom, že se suroviny nesmí zahřát na bod varu, takže všechno by se mělo konzumovat co nejčerstvější. Jedná se také především o fakt, že při tepelné úpravě ztrácejí potraviny živiny a jsou znehodnoceny. Je snadné zbavit se kilogramů, jestli budete jíst hodně ovoce a zeleniny, které mají málo nasycených tuků a kalorií a naopak vysoký obsah vlákniny. Ale přiznejme si, je to také nuda. Pořád dokola jíst něco, co ani s pořádnou dávkou fantazie nemůže chutnat jako pěkně propečený steak. Takže dietu pak
snadno porušíte.

Ať již zvolíte jakoukoli dietu, vždy myslete na to, že je důležité tělu poskytnou vše, o co si žádá. A pokud to bude ve správné míře, pravidelně a s dávkou vhodně zvoleného sportu, kila půjdou sama pomalu, ale jistě dolů.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz