Plážový outfit od hlavy až k patě

zpět

Většina z nás se už vidí u moře nebo aspoň na koupališti. Ať už se chystáte na plavbu kolem chorvatského pobřeží nebo na Lipno, jedna věc bude určitě potřeba. Ano, máme na mysli plavky :-) Určitě na vás hluboko ve skříni čekají ty z loňska, ale vy najednou zjišťujete, že vlastně po té minulé dovolené už nejsou, co to bývalo… Takže nastal čas hledat nové. A jaké?

High fashion brands
Pokud jste rádi středem pozornosti, poohlédněte se mezi high fashion brands. Tyhle značky letos vsadily na výrazné lemy s nápisy, logy značek a nevšedními detaily. Kdo říká, že podprsenka musí mít 2 ramínka? Stačí přeci jedno, masivní, které vede od středu křížem za krk. Nebojíte se na sebe strhnout trochu pozornosti? Můžete letos vsadit na čistě bílé plavky s červenomodrým lemem. A k nim? Třeba klobouček, který k nim padne jako ulitý. Pak už jen vybrat vhodný náramek, sluneční brýle a jste hvězdou pláže.

Plavky podle posledních trendů
Naposledy jste je možná měla na sobě jako malá holka a teď opět přichází na scénu v celé své kráse. Řeč je o jednodílných plavkách. Už od loňského léta se světem nesl tento trend a evidentně není na ústupu, naopak.

Proč jednodílné?
Protože zvýrazní vaše přednosti a zároveň zakryjí některé nedostatky. Na rozdíl od bikin dávají prostor fantazii a vy budete na opačné pohlaví působit jako magnet. A do třetice – designéři se na nich skutečně vyřádili, takže můžete vybírat z neskutečného množství střihů i barev. Chtěla byste hluboký výstřih? Nebo plavky až ke krku? Volná záda? S jedním ramínkem uprostřed nebo kulatým průstřihem?

PS: I odborníci radí myslet v horku na pokrývku hlavy. Takže určitě nezapomeňte na velký slamák.

Klasika nikdy neomrzí
Ale už končíme s experimenty. Někdy je totiž nejlepším řešením sáhnout po klasice – jednobarevné bikiny jsou bezespporu evergreenem každého léta. Pak už si stačí vybrat, jestli chcete na zavazování nebo klasické, s nápisem nebo bez.

A co pánové?
Možná si řeknete, že těm nezbývá moc možností. Ale to není až tak úplná pravda. Vybírat můžou z několika délek, s kapsami nebo jednoduché, ... A hlavně můžou plavky zkusit vyladit i se zbytkem své plážové výbavy. Vybrat si batoh se stejným designem jako brýle a pantofle, zaměřit se na kontrastní tílko a kvalitní voděodolné hodinky.

Plavky pro všechny letní aktivity
Tak už víte, v jakých plavkách budete letos chytat bronz, upíjet váš oblíbený letní koktejl nebo hrát beach volejbal? Dejte i svým přátelům tip na letní outfity k vodě, sdílejte naši letní plavkovou inspiraci :-)

alt. text

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz