Po zimě zase do plavek

zpět

Začátek března je období, ve kterém na sobě člověk začne pozorovat nejen vánoční kila, ale vlastně všechna ta, která za zimu stačil „nastřádat“. A navíc si začíná pomalu uvědomovat, že co nevidět přijde zase léto, koupaliště a plavková sezóna. Taky vás ta představa trochu znejistila? My to vidíme tak, že nezbývá nic jiného, než si koupit permanentku, která nás (snad) donutí na nějakou lekci konečně dojít…

Nápad by byl, teď ta realizace.
Pojďme na to krok po kroku:

- V první fázi si musíme ujasnit, který sport je ten náš nejoblíbenější. Důležité je, aby nás to přeci bavilo :-)

- Ve druhé fázi je potřeba zjistit, kde a kdy pro nás bude nejlepší sport provozovat. Jestli se stavit cestou z práce na bazéně nebo se radši v sobotu ráno vyrazíme proběhnout

- Ve třetí fázi si vybereme oblečení, které bude funkční, pohodlné a hlavně takové, ve kterém se budeme cítit sami sebou

Fitness hodinky
Sportovci se v posledních letech zamilovali do fitness náramků a chytrých hodinek, které dokážou monitorovat tep, uběhnuté kilometry, uplavaná tempa a některé dokonce umí naplánovat trénink a kontrolovat, zda svoje cíle plníte. V podstatě můžete mít osobního trenéra na zápěstí.

Tip:
TomTom Runner 3 Cardio BLK/GRN
Cube1 Smart band H8 Plus White

Sigma Sporttester PC 15.11 Green

Do posilovny i na jógu
Dámy to většinou vidí podobně - základ je sladit celý outfit, protože přeci jen fitka i sportovní sály jsou plná zrcadel a vy se při cvičení chcete samy sobě líbit. :-) Začít se musí u kvalitní sportovní podprsenky z příjemného materiálu. Stejně důležité je správně vybrat legíny. Jsou vašimi favority klasické černé nebo trendy legíny s výraznými vzory? Pak už stačí sportovní outfit doladit tričkem z prodyšného materiálu.

Pohodlná sportovní móda pro muže
Funkční triko, které odvádí vlhkost, je základ. Dáváte přednost krátkému rukávu nebo dlouhému? Co se barev týče, kluci ocení spíš tmavší odstíny a populární modrou. A nesmíme zapomenout ani na tašku, do které se vejde celá sportovní výbava, včetně bot a ručníku.

Pravidelný pohyb si zamilujete, doslova
Možná se k první návštěvě budete přemlouvat, po pár trénincích se vám posilování dostane pod kůži, a když uvidíte první pokroky, už si nebudete umět představit, že byste týden vynechali. I my jsme si vzali svá sportovní předsevzetí k srdci. :-)

A jaký sport si vyberete vy?
Pokud by vás zajímalo, jaké sporty jsou srdcovkou našich modelů, tak Jindra je závodník v naturální kulturistice a člen dua Gymbrothers, Jitka miluje jógu, občas ji předcvičuje a má v plánu si letos udělat kurz pro instruktory. Nechte se inspirovat a užijte si sport na plno. Výsledky vás potěší.

Shopping tip
Tyto a další stylové sportovní kousky koupíte na www.vivantis.cz

alt. textvyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz