Pohodlná a nápaditá móda do školy

zpět

Skoro se tomu nechce věřit, ale je to tak… Začátek nového školního roku u je v plném proudu. Někoho čeká první seznámení se spolužáky na střední a jiného zase začátek vysoké a bouřlivý kolejní život. Jedno je však jisté. Vypadat stylově a udělat dobrý první dojem je společným jmenovatelem všech studentů. A právě pro vás je tu nová módní inspirace.

Pohodlný a stylový základ šatníku
Základ šatníku každého správného studenta tvoří pohodlné kousky, ve kterých se cítí dobře ve školní lavici, na přednáškách i v knihovně. Jedním z nich jsou perfektně padnoucí džíny. Zkuste je nakombinovat třeba s šedým dámským blejzrem. Sáčko vás zahřeje při studiu v chladné knihovně a navíc najde další uplatnění při zkouškovém období. Trošku seriózní outfit pak stačí oživit květinovou halenkou, která je jasným znamením, že léto ještě není úplně u konce.

Růžové ještě neodzvonilo
Je příjemné si ráno přispat, místo toho, abychom trávili hromadu času vymýšlením, co si dnes vezmem na sebe. Stačí skočit do pohodlného a praktického overalu. Pokud ho ještě doplníte o třpytivý náramek a náušnice, zaručeně zaujmete své spolužáky i spolužačky. A co by to bylo za vstup do školního roku bez nových tenisek. Které si vybrat? Conversky s denimovým vzorem jsou přímo trefou do studentského stylu.

A batohy?
Ty budou vždycky trendy. Jde jen o to najít ten správný, který sedí perfektně na zádech, je lehký a k tomu vypadá stylově. Vyberte si třeba barevně neutrální školní batohy, který se bude lehce kombinovat s dalšími

Kostka, kvádr, krychle – geometrie vám půjde rychle
Taky vás čas od času trápila geometrie? Výpočty obvodů a obsahů vás mučit nebudeme. Radši se zaměříme na kostkované košile. Vzpomeňte si na školní léta, na kluka v kostkované košili se přeci nedá zapomenout. Tento nesmrtelný vzor se perfektně hodí i na první školní den. Na začátku září je navíc léto pořád ještě cítit ve vzduchu, tak dejte šanci džínovým šortkám, které kostky báječně doplní.

Módní doplňky
I když kšiltovka do školy nepatří, tak s batohem tvoří nepřekonatelnou dvojici. Nezapomeňte ji ale před vchodem sundat a nechat ji hezky v šatně. Co ještě by vám nemělo chybět? No přeci hodinky. Čas ve škole sice utíká pomaleji, ale přeci jen utíká. Určitě nechcete prošvihnout přestávku na oběd. A do čeho se na ten nový školní rok obout? Bílé kecky snad nikdy nic nepřekoná. Image pohodáře bude bez chybičky.módními kousky z vašeho studentského šatníku a najde využití i při dalších aktivitách.

Na detailech záleží
Taková maličkost jako originální náramek vám rozhodně nesmí chybět, chcete přeci udělat dobrý první dojem a svůj zářijový model trošku oživit. Vlastně celý váš outfit můžete snadno proměnit jen výměnou doplňků. Příště hoďte přes rameno jiný batůžek, vyměňte prstýnky, nebo někdy místo náramku nasaďte hodinky. A třeba vám to s nimi dokonce školního roku uteče coby dup.

alt. text

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz