Pohodlné a ležérní pláťáky stále aktuální!

zpět

Do skupiny oděvů řadících se mezi tzv. "nesmrtelné kousky" patří rozhodně pro spousty žen velmi oblíbené plátěné kalhoty. Klasické "pláťáky" zřejmě nikdy nevyjdou z módy díky jejich pohodlnosti a praktičnosti, mnohým ženám dokonce pomáhají zakrývat nějaké ty malé nedostatky na postavě. A tak se nechejte inspirovat následujícími modely téměř pro každou příležitost.

Plátěné kalhoty jsou velmi oblíbené i z hlediska možnosti jejich různorodých kombinací se spousty dalších oděvů. Pořídit si je můžete ve všech možných délkách, barvách a módních provedeních, stačí si jen vybrat ty, které se vám budou líbit. Z jara bývá po ránu ještě chladno, a tak vaše kalhoty slaďte se sáčkem nebo teplejším svetříkem. Naopak v odpoledních hodinách je tepleji, a tak vám postačí jen pěkné tričko, košile či nějaký jiný módní svršek.

Klasika
Na společenskou událost si můžete pořídit černé plátěné kalhoty spolu se sáčkem ze stejného materiálu. Klasicky jej můžete doplnit bílou košilí a vhodnými doplňky. Touto kombinací nikdy nic nezkazíte a budete vždy vypadat elegantně. Nemusíme volit jen černou barvu. Vybírat můžete ze široké škály barev, které nám dnešní trh nabízí.

Volný čas
Plátěné kalhoty jsou pro volný čas jak dělané. Díky jejich pohodlnosti jsou velmi oblíbené u spousty žen. Pokud letos v létě máte v plánu jet k moři, tak si tyto kalhoty rozhodně nezapomeňte přibalit do kufru. Místo uzavřené obuvi zvolte raději volné sandálky či pantoflíčky. Oceníte je i při každodenním venčení vašeho chlupatého miláčka. Stačí jen doplnit vhodnými stejně pohodlnými doplňky a můžete vyrazit.

Pro nastávající maminky
Tyto kalhoty ocení zejména budoucí maminky a to díky již výše zmiňované velké pohodlnosti, která je u maminek samozřejmě na prvním místě.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz