Pomoc, mám krátké nohy!

zpět

Krátké nohy ve špatném oblečení mohou vyvolat dojem, že jste přitahována k podlaze. Je čas se vznést! Krátké nohy jsou sexy nohy a vy můžete vypadat tak vysoce a štíhle, jak chcete, pouze s malou změnou šatníku.

Jaké kalhoty mám nosit?
Asi nejjednodušším trikem pro prodloužení nohou je sjednocení barvy bot, ponožek (ano, i ponožek) a kalhot. Důležitá věc pro krátkonohé ženy je minimalizace oblasti boků a pasu. Oblast pasu musí působit kratší, aby se nohy opticky prodloužily. Rozevláté, široké, elegantní kalhoty to dělají krásně. Dívejte se po délce, která bude sahat až k podlaze. Tento typ kalhot dělá krásný pohyb a prodlužuje nohy komukoli.

Určitě si však nekupujte zkrácené kalhoty, které zkrátí vaše nohy vizuálně téměř na půlku. Podobně to dopadne u kalhot s vysokým pasem. Těsné džíny také nejsou pro vás zrovna ideální kalhoty. Hledejte volnější nohavice a nekupujte denim, ve kterém se nemůžete pohodlně posadit.

Jaké topy mám nosit?
Však víte, ta roztomilá dětská trička s odhaleným břichem, které nosí některé dívky? Tak to opravdu není pro vás! Mrňavé tričko nošené samotné zvýrazňuje vaše dlouhé tělo, které kompenzuje krátké nohy.

Vytvořte opačný efekt a to vrstvením triček, kdy jedno kratší překrývá to druhé, delší. To podtrhne křivku pasu bez zvýraznění krátkých nohou. Pro formální nebo kancelářské oblečení, hledejte vzorované topy s krátkými nebo tříčtvrtečními rukávy.

www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz