Pomozte si chytrými triky k perfektním očím!

zpět

Každá žena je nespokojená s něčím jiným. Jedna se silnými kotníky, druhá s tvarem očí. Ať už vám vadí cokoli, vězte, že se vším se dá něco dělat. Následující článek vám prozradí, jak na perfektní oči.

Pomocí optických triků použitých při líčení je možné vykouzlit si dokonalé oči. Čtěte o nejčastějších problémech, které s kukadly máme a také o tom, jak se jich pomocí očních stínů a očních linek zbavit.

Oči posazené příliš blízko sebe: většina takovýchto očí vypadá lépe, je-li důraz při líčení kladen na vnější koutky očí.

Jak na to? Světlý stín aplikujte do vnitřního koutku oka, tmavý zase do vnějšího. Řasenku naneste rovnoměrně v jedné vrstvě a druhou vrstvu naneste jen do oblasti vnějšího koutku.

A to jak na horní, tak spodní řasy. V koutku oka se vám vytvoří písmeno V, které je pro oči blízko sebe optickým zachráncem. Do vnějšího koutku můžete také přesáhnout oční linkou, maximálně ale půl centimetru. Na podzim bude právě toto žhavým hitem v líčení očí.

Oči daleko od sebe: přiblížíte je ztmavením na kořeni nosu, vezměte si tedy na pomoc make-up. Do vnitřního koutku přijde tmavý stín. Tmavou oční linku začněte co nejblíže vnitřnímu koutku a ukončete ji pár milimetrů před vnějším koutkem oka. Pomoci si můžete také vystínováním obočí a to tak, že ho pomocí tužky přiblížíte k sobě.

Malé oči: použijte na ně zářivé a třpytivé oční stíny nejlépe světlých a pastelových barev. Nemusíte se vyhýbat ani třpytkám. Nezapomeňte na prodlužující řasenku a také na bílou tužku, kterou veďte spodní linku. Oko se opticky otevře a zvětší. Tento trik prospěje i zapadlým očím.
Máte-li očka s převislými očními víčky, používejte matné stíny.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz