Pořiďte si nový módní hit, pásek přes triko (a přes cokoli)

zpět

Módní vlna právě teď přináší důležitou zprávu! Rozhodně budete in, pokud obléknete (celkem i netradičně) pásky všeho druhu. Teď už se ale nenosí jen na kalhotách, ale i přes trika, košile, saka a svetříky. Tedy je to výsostně dámská záležitost, pánové se totiž stále drží pásků jen na kalhotách.

Pásek je již dlouhou dobu stálou součástí našich šatníků, ale konečně mění podobu a způsob nošení. Uniká z kalhot a posouvá se výš k pasu, kde se skvěle ujal. Alespoň v ženském světě. Pánové tento módní hit zatím neobjevili. Ale my ženy se nebojíme a odvážně nosíme pásek právě na vrchních částech oblečení, tedy například přes triko.

Tak totiž vznikne zajímavý a neokoukaný model, který se zároveň bude i příjemně nosit. Jednoduché triko je rázem skvěle padnoucím kusem oděvu, který nezanikne. Stejně tak například šaty velice efektně doplní vhodně zvolený pásek. Vyniknou ženské proporce postavy, ale bohužel se odhalí i nedostatky. Pásky v pase tedy nosí hlavně štíhlé ženy.

Jaký pásek zvolíte, je úplně na vás a vaší fantazii či odvaze. Nosí se tenké, nijak extra výrazné pásky, nebo naopak i pestrobarevné, se zajímavou sponou či hodně široké. Nebojte se výrazných a extravagantních pásků, pokud pod ně obléknete jednoduchý vršek, pak právě pásek bude třešničkou na dortu, která vykouzlí z jednoduchého modelu pravý skvost.

Tou extravagancí může být šířka, která pak nechá vyniknout vašemu útlému pasu, zajímavě řešená spona, ta může i vyloženě kontrastovat se stylem pásku nebo ho jen doplňovat a ladit s ním do posledního detailu.

Šířka pásku se může měnit, například tenký uprostřed může být zakončen širokou částí se zapínáním. Nosí se jak kožené, tak látkové nebo například pletené či z korálků. Kombinovat barevně pásky můžete s kabelkou, s botami, jindy zvolit pásek ve stejné barvě jako oblečení, přes které ho chcete nosit, a tím ho ještě více zdůraznit.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz