Pořiďte si také kombinézu na míru

zpět

Obléknout se jen do jednoho kusu oblečení a být mimořádně in? Přesně tak, nyní se totiž trendově zahalíte do šik kombinézy. Tento kus oblečení má své výhody, stejně tak i nevýhody, ale to nic nemění na tom, že pokud chcete kráčet ve šlépějích hvězd, kombinéza neboli overal se musí stát součástí vaší garderoby.

Celebrity oblečené ve skvěle padnoucích kombinézách se vyskytují jako diváci na módních přehlídkách a při dalších akcích. Nenechte se však mýlit při vyslovení slova kombinéza - nejedná se o žádné montérky automechanika, které jsou výrazné svou podivně modrou barvou, vytahanými koleny a černými šmouhami od práce po celém kusu oblečení. Jedná se o úplně něco jiného, obrat o 360°.

overal


Tyto kombinézy, jinak řečeno overaly, jsou nesmírně sexy a také téměř každému sluší. Jak je to možné? Vytváří krásnou ženskou siluetu, která nechá vyniknout a hlavně také utvoří útlý pas, po mužném vzezření pracovního oděvu pak není ani památky. Pokud kombinézu obléknete, najednou budete mít nohy o několik centimetrů delší, alespoň opticky. Dále zvýrazníte své ženské křivky, necháte vyniknout útlému pasu a stejně tak prsům. Vybírat můžete z pestrých barev a různých materiálů, od červené po bílou a od džínoviny až po len, co se týče látek.

Overal můžete vzít do města, do práce, na pokec s kamarádkou, některé dokonce i na ples či jinou společenskou událost. Kvalitní materiál a perfektní střih jsou v tomto případě naprostou nutností. Pravděpodobně ani nikoho dalšího v tomto oblečení nepotkáte, budete tedy naprosto originální. Do města oblékněte džínový overal, dále se nabízí ten, který bude vyrobený z velmi vzdušné látky. Na ples se hodí nemačkavý a neprůhledný materiál. Skvěle se kombinéza uplatní i jako domácí oblečení, ve kterém vám nikdy nepotáhne na záda.

A navíc pokud se obléknete do kombinézy, zařadíte se mezi takové hvězdy jako je Scarlett Johanson, Kelly Rolland, Ashley Olsen či Pamela Anderson. Tyto všechny ženy směle kombinézu oblékají, propagují a vědí, že jsou rozhodně in.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz