Prague Harley Days

zpět

Užijte si dva dny plné motocyklů se vším co k tomu patří. Harley-Davidson spojí všechny motorkářské nadšence na dvoudenní oslavě Prague Harley Days 2014. Připraven je i bohatý program pro děti.

Nepůjde jen o motorkářský sraz, připraveno je i hudební vystoupení předních českých kapel, gala večer thajského boxu, soutěže nejen pro dospělé a unikátní chill-out zóna plná zástupců předních pražských barů - prostě akce ve stylu bezstarostné jízdy.

Spolupořadatelem akce je Harley Owners Group (HOG), celosvětový klub majitelů motocyklů H-D s více než milionem členů. Ten každoročně pořádá několik evropských srazů a letos poprvé s místním zastoupením H-D organizuje event v Praze. Prague Harley Days 2014 bude zastávkou v cestě na European Bike Week v rakouském Faak am See, kde se loni sjelo více než sto tisíc motocyklů.

Bohatý program pro všechny
Návštěvníci si budou moci užít kapely jako Arakain nebo Tublatanka, kaskadérskou show, volbu Miss, ale i program pro celou rodinu včetně služeb dětského koutku. Na motorkáře čeká společný servis, organizované výlety, ukázky jízdy obratnosti s Mírou Lisým, nebo slavnostní vyjížďka Prahou. Prague Harley Days 2014 jednoduše nabídnou všem jezdcům bez rozdílů značek alespoň malou ochutnávku toho, čemu se říká „žít ve stylu HARLEY-DAVIDSON“

Sobotní dopoledne projede Prahou spanilá jízda strojů Harley-Davidson (start v 11 hodin; cca 1500 strojů). V 10 hodin požehná jezdcům katolický farář Zbigniew Czendlik!

Zajímavá je také výstava motocyklových veteránů. Nejstarší exponát, dosud plně funkční je z roku 1923.

Na akci bude též poslední novinka stáje Dream Cars, a to Lamborghini Huracán. Nejen ke kochání, ale i k projížďce.

Family zóna:
V rámci této akce představí hračkářská firma MATTEL „family zónu“, ve které si mohou kluci zazávodit s autíčky Hot Wheels a vyzkoušet novinku BOOMco (superrychlé šipky), holčičky zase potěší panenky z řady Ever After High a Monster High.

Kdy:
29.-30.8.2014

Kde:
Výstaviště Holešovice Praha

Vstupné:
venkovní program ZDARMA
děti do 14 let všechny vstupy ZDARMA
vstup na večerní program pátek 150,-Kč, sobota 150,-Kč
parkování motocyklu a vstup na večerní program za oba dny pátek a sobota 250,-Kč
vstup na celý program včetně spanilé jízdy a Rally Packu 1000,-Kč

Více informací:
www.harley-days.cz
www.motohouse.cz


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz