Prague Sessions - Paul van Dyk

zpět

V sobotu, 20. září, přivítá poprvé pražská O2 Arena jednoho z nejpopulárnějších Djů a producentů současnosti, Paul van Dyka, který tentokrát přijede se zcela novým koncertním konceptem. Během svého čtyřhodinového vystoupení představí v zhruba hodinovém bloku své nejznámější skladby živě za doprovodu tříčlenné kapely a čtyř zpěváků. Živě tak zazní největší hity z jeho obsáhlé produkce jako Time Of Our Lives, nebo skladby z jeho posledního alba In Between, které Paul van Dyk přijel do Prahy představit vloni v září.

Podívejme se tedy, kdo se vedle Paula v O2 Areně představí. O hudební doprovod se postará trojice muzikantů, kteří se proslavili v různých projektech a hudebních skupinách. Bubeník Flo Dauner z legendární německé hip-hopové kapely kapelou ?Die Fantastischen Vier?, klávesista Ulf Kleiner a novozélanďan Bruce Gainsford se proslavil jako kytarista ostrovní kapely Vega 4. Asi nejznámější ze čtveřice zpěváků, kteří se v O2 Aréně představí, je Ashley Tomberlin. Tato americká vokalistka má kromě svých sólových skladeb na kontě spolupráci s producenty jako Andy Moor či Above & Beyond. Z aktuální spolupráce s Paul van Dykem vzešly tři tracky, které najdeme na albu In Between, a které v Praze budeme mít možnost slyšet živě. Vedle Bruce Gainsforda byl členem kapely Vega 4 i Irský zpěvák Johhn McDaid, jehož originální vokály daly vzniknout právě skladbě Time Of Our Lives. Paula dále doprovodí holandská zpěvačka Josee Hurlock a Američan Ryan Merchant.

Samotný Paul van Dyk pak při svém vystoupení používá technologii Serato Scratch Live a Ableton Live, kdy na dvou notebookách živě upravuje skladby a k tomu sám hraje na klávesy.

Vedle čtyřhodinového vystoupení Paul van Dyka se během noci za Djským pultem vystřídá domácí Michael Burian, německý Dj a producent Alex MORPH, který s Paulem rovněž spolupracoval na albu In Between. A konečně jedna z největších houseových hvězd současnosti, německý Dj, producent a Tocadisco, který má na kontě známé remixy pro hvězdy jako New Order, Deep Dish, Pet Shop Boys, Mylo, Enigma, Moby, Axwell, Fat Boy Slim, atd. Každý určitě slyšel jeho remix ?The Egg - Walking Away?, který použil David Guetta ve svém hitu ?Love Don't Let Me Go?, nebo Citroen v televizní reklamě. Jeho sety patří vždy k těm nejlepším z večera, a jinak tomu nebude ani v pražské O2 Areně.

Vstupenky na PRAGUE SESSIONS 2008 jsou v prodeji v síti Sazka Ticket (www.sazkaticket.cz), a jejich cena se postupně zvyšuje až na konečných 990 Kč. V prodeji jsou i vstupenky VIP Gold, které umožňují vstup do klubového patra arény a zahrnují VIP catering zdarma. Více informací na www.paulvandyk.cz.


NOVINKY K PRAGUE SESSIONS 2008 - NOVÝ WEB A NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY DO KONCE SRPNA!

Jedna z největších halových akcí letošního roku, Prague Sessions 2008, kde vedle Paul van Dyka a jeho živého koncertního projektu vystoupí Michael Burian, Tocadisco a Alex M.O.R.P.H., spustila plnou verzi webových stánek, kde najdete všechny praktické informace a bohaté galerie s ukázkami videoklipů a videí již zmiňovaného nového konceptu Paul van Dyk + Exclusive Live Band Performance. Na webové adrese www.paulvandyk.cz se tak dozvíte téměř vše, co vás 20. září čeká v pražské O2 Areně.

Nejlevnější vstupenky na Prague Sessions 2008 s Paul van Dykem v hlavní roli jsou v prodeji do 31. srpna za 770 Kč vč. všech poplatků. Od 1. září se cena zvýší na 880 Kč, a v den akce a na místě bude vstupné 990 Kč. Vstupenky jsou v prodeji v síti Sazka Ticket.

Do konce srpna také pořídíte nejlevnější vstupenky na listopadovou Transmission, kde se můžete těšit na hvězdy jako Ferry Corsten, Markus Schulz, Rank 1, a další. Cena vstupenek činí do konce srpna 770 Kč, a od 1. září se rovněž zvyšuje na 880 Kč. Cena dále poroste až na konečných 1090 Kč. I tyto vstupenky jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket.

Odkazy: www.paulvandyk.cz, www.unitedmusic.cz

Zdroj: www.vyletnik.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz