Právě letí barevné kontaktní čočky

zpět

Barevné čočky - hit 21. století. Chcete změnit barvu svých očí? Chcete mít světle modré oči, ačkoliv jste se narodila jako hnědoočka? Nevadí, dnes už to není problém. Stačí si jen zajít do optiky a můžete mít barvu očí jakou chcete. A je úplně jedno, zda-li nosíte brýle nebo ne. Pokud ano, stačí si pořídit barevné kontaktní čočky s počtem vašich dioptriemi a uvidíte zase skvěle.

A máte-li oči v pořádku, nevadí. Pořiďte si kontaktní čočky bez dioptrií. Jen si nasadíte čočku na oko a můžete mít barvu jakou chcete. Chcete-li zajít dál, nemusíte jen měnit barvu očí, můžete si pořídit extravagantní oči ? například kočičí, svítivé ve tmě nebo místo zorniček můžete mít Mickey Mouseho. Fantazii se meze nekladou. Navíc si můžete vybrat, zda chcete barevné čočky nebo jen tonovací, které pouze zvýrazní barvu vašich přirozených očí.

Tónovací barevné kontaktní čočky
Ty se vyrábí většinou pro čtrnáctidenní nošení. Barva je nanesena do středu čočky a tak zaručuje vynikající pohodlnost po celou dobu nošení. Barevné tonovací kontaktní čočky obsahují UV filtr. Chcete změnit zvýraznit svou sexy image, pak jsou tónovací barevné kontaktní čočky určeny právě pro vás. Tónovací čočky zvýrazňují vaši přirozenou barvu očí, nikterak ji však nemění. Obsahují průměrně obsah vody: 58 % a jsou vyrobeny z Etafilconu A.

Můžete si je pořídit v balení po 2 nebo 6 kusech a vybrat si zda chcete dioptrické nebo nedioptrické.

Krycí barevné kontaktní čočky
Jsou také určené pro čtrnáctidenní nošení. Krycí kontaktní čočky jsou dobrou volbou pro radikálnější změnu barvy očí u nositele dioptrických čoček. U barevných kontaktních čoček je nesnadné odhadovat výsledek nasazených barevných čoček, i když v mnoha případech krycí pomáhají při změně z tmavých na světlé odstíny.

A pokud chcete své okolí šokovat tak, aby vás nikdo jen tak nepřehlédl, vyzkoušejte kontaktní čočky z řady Wild Eyes. Tyto čočky jsou určeny pro roční výměnu a jsou dodávány jak bez dioptrií tak i v optických silách -4,00 až -0,25.

Na párty nebo jen tak pro zábavu si můžete vybrat z 12 různých vzorů: Blackout, Jaguar, Zebra, Alien, CatEye, Hypnotica, IceFire, KnockOut, RedHot, White-out, WildFire, Zoomin.

Zdroj: www.moda.cz




vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujeme



provozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz