Pražský novoroční ohňostroj 2017

zpět

Příchod roku 2017 ozáří rakety oficiálních ohňostrojů jen v některých z největších měst České republiky. Patrně nejnákladnější a tradičně největší ohňostroj vypukne v Praze. Hlavní město oslaví příchod Nového roku ohňostrojem po 18. hodině 1. ledna. Show o téměř pěti tisících pyrotechnických výstřelech letos doplní také laserová projekce na Dvořákově nábřeží.

Efektní podívaná
Letošní ohňostroj bude odpálen 1. ledna 2017 v 18:00 hodin z z Letenských sadů. Projekce má představovat jeden den v hlavním městě a potrvá necelých jedenáct minut. Diváci uvidí show prakticky z celého Starého Města i dalších lokalit. Nejlepším místem k jejímu sledování ale bude Dvořákovo nábřeží. Konkrétně prostor před Nemocnicí Na Františku, vyústění Pařížské ulice, nebo první polovina Čechova mostu.

Laserová show
Na Dvořákově nábřeží si lidé navíc můžou vychutnat i laserovou show a zvukový doprovod. S ohledem na jednotlivé velikány je i vybrán hudební doprovod, který dokreslí celkovou atmosféru. Hudební doprovod bude vzhledem k rozsáhlému počtu míst, ze kterých bude možné ohňostroj sledovat, přenášen prostřednictvím rádia KISS 98 a digitálního vysílání Českého Rozhlasu Regina.

Máte se určitě na co těšit
Celkem bude odpáleno 4 795 pyrotechnických výstřelů a 236 různých efektů. Dopravní podnik hl. m. Prahy cca od 17. hodiny až do cca 19. hodiny zkrátí intervaly všech linek metra.

Kdy:
1. ledna 2017 v 18:00

Kde:
Letenské sady
Diváci uvidí show prakticky z celého Starého Města i dalších lokalit. Nejlepším místem k jejímu sledování ale bude Dvořákovo nábřeží.

Zdroj:

www.kudyznudy.cz


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz