Pražský voříšek 2007

zpět

Všechny milovníky psů, zvláště těch bez průkazu původu, zveme na tradiční přehlídku Pražský voříšek 2007. Uskuteční se v sobotu 2. června 2007 v areálu 246. ZKO Praha - Jižní Město, ul. Ke Cvičišti 950/10, Praha 4.

Výstavu pořádají časopisy Svět psů a Svět koní každoročně a zájemci zde mohou vidět na sto nejrůznějších voříšků všech velikostí. Výstava začíná v 9 hodin přejímkou psů. Od 9.30 do 12 hodin jsou psi posuzováni v kruzích. Od 12 hodin proběhnou závěrečné soutěže a přehlídka vítězů.

Psi budou na přehlídce soutěžit v několika kategoriích. Samostatně "nízkonozí" psi s kohoutkovou výškou do 40 cm, "vysokonozí" psi nad 40 cm a veteráni (nad 12 let stáří).

Do závěrečných soutěží postoupí tři nejkrásnější psi z každé kategorie a utkají se o prestižní titul Pražský voříšek.

Součástí přehlídky je i doprovodná soutěž o největšího šikulu. Pes se svým majitelem musí předvést libovolnou dovednost. Hodnotí se ochota, spolupráce psa a pána a radost, s jakou pes ukázku předvedl.

Na výstavě se budou udělovat tyto tituly:

Šikula 2007

Nejlépe upravený pes

Vítěz třídy veteránů

Pražský voříšek 2007 (pes a fena)

Vítěz výstavy

Na Pražském voříškovi očekáváme tradičně krásné počasí, hodně psů i diváků a velkou zábavu. Přijďte se i vy podívat, že krásný nemusí být jen pes určitého plemene, ale i obyčejný vesnický chlupáč, který ty ušlechtilé příbuzné svými dovednosti často překoná.

Další informace rádi poskytneme na e-mailové adrese [email protected], případně na telefonu 272 742 611 a faxu 271 732 458.
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz