Představujeme trendy pro podzim 07: Pánský styl

zpět

I té největší dámě tento styl sluší. Nebo alespoň bude slušet - pokud se jej teprve chystá vyzkoušet. Pánský styl není pro mužatky, jak jsou některé ženy hanlivě označovány. Pánský styl je pro všechny z nás, protože všem sluší. K tomu ke navíc pohodlný a také velice vkusný.

Co všechno vlastně pánský styl představuje? Například dobře padnoucí vesta a to jak z látky, tak pletená, látkové kalhoty volnějšího střihu, látková či pletená čepice na hlavu, nejlépe typ bekovka, jakákoli kravata či motýlek. Jednotlivé kousky samy o sobě nic ženského nepředstavují, budí tedy pocit, že se pro ženy nehodí, avšak ve správné kombinaci v nich můžete vypadat velmi svůdně. Chce to vždy špetku odvahy, zdravý rozum při výběru té nejlepší kombinace a poté musí následovat dobrý pocit, abyste pak během dne mohla sebevědomě vystupovat a nepochybovala o sobě.

U pánského stylu si musíme přiznat, že nejlépe sluší vysokým a štíhlým ženám. Přesně tyto typy žen v něm jistě okouzlí, pozitivně zapůsobí na své okolí a proto se nemusí vůbec obávat nosit jej. Menší ženy pak už musí vybírat s větší opatrností a nejlépe po poradě někoho blízkého, s jehož stylem se shodujete. Komu možná tato věta přinese zklamání jsou plnoštíhlé ženy - pánský styl raději neoblékejte ani pokud se vám líbí sebevíc. Pokud však se nechcete možnosti nosit tento styl vzdát, pak je to dobrý důvod, proč shodit pár kilo.

Avšak nic se nesmí přehánět, to platí i u pánského stylu. Proto obléknout volnou košili, kravatu a ještě volné kalhoty nebude to pravé. Vždy musíte vybírat jednotlivé kousky svého outfitu s citem. Pamatujte, že stačí jen malý kousek k tomu, že vše přeženete a žádaného dojmu nedocílíte. Proto například přiléhavá halenka, cigaretové kalhoty a kravata bude vypadat mnohem lépe, než přehnaný pánský styl v předchozím uvedeném případě. Klíčem ke správné kombinaci je nutnost obléknout vyloženě ženský kousek, který dodá eleganci a právě tu potřebnou decentní svůdnost. Chcete se přece stále cítit jako plnohodnotná a pro muže přitažlivá žena.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz