Překvapte své blízké na Vánoce dokonalým zážitkem

zpět

aneb

Jak si vybrat správnou zážitkovou agenturu?

Zážitkové dárky si získávají v posledních letech oprávněnou oblibu u lidí všech věkových kategorií. Zážitky kupují nejen svým blízkým jako dárkové překvapení, ale i sami pro sebe, protože je chtějí prožít společně se svým partnerem jako zpestření standardního volného času.

alt. text
Staňte se jezdcem....


Zážitky můžou být akční a uspokojí lidi toužící po adrenalinu, nebo poklidné a romantické jako například párové thajské masáže i s večeří . Stále větší oblibě se těší ztřeštěné zážitky jako dojení krav či čepování piva ve čtvrté cenové. Chcete-li se například naučit vařit od proslulého šéfkuchaře či toužíte proletět se stíhačkou, není to dnes problém. Zážitková agentura Vám vše zařídí.

alt. text
Staňte se dojičkou nebo dojičem krav....


Zážitková agentura z důvodu osobního charakteru poskytovaných služeb musí plnit několik důležitých aspektů, a to je především důvěryhodnost, spolehlivost a prověřenost. To vše je zárukou, že Vaši nejbližší dostanou skvělý servis a že jejich zážitek bude 100%ně pozitivní.

Zážitková agentura není jenom internetová stránka. Je to plně funkční produkční aparát, který zaměstnává několik lidí, kteří se o plynulý průběh Vašeho zážitku starají - a to od momentu jeho objednání až po jeho realizaci Vámi obdarovanou osobou.
Která ze "zážitkovek" Vás osloví a kterou si vyberete, záleží na Vás. Poradíme Vám ale znaky, kterých by si pro jistotu měl všímat každý klient, aby předešel zbytečným komplikacím:
- Agentura funguje už minimálně dva roky
- Má dostupnou kancelář či prodejní místo a přehledné kontakty (emailové a telefonické) na stránkách
- Spolupracuje s firmami a má jejich reference
- Ověření - např. APEK (Asociace pro elektronickou komerci) nebo Bezpečný obchod

alt. text
Proleťte se nad krajinou...


Jednou z nich, s tradicí a historií je www.dejtonej.cz.Individuální přístup, rychlost flexibilita a spohlehlivost jsou krédem na kterém staví už 3 roky. Takže, jestli jste se například rozhdla posadit letos o Vánocích Vašeho muže do letadla na akrobatický let nebo je pokojnější a rád si zarybaří, jste tady na zprávné adrese. Pak Vám možná udělá radost on a vy si Vaší kamarádkou užijete absolutně úžasný Milionový den.
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz