Premestruační syndrom

zpět

Víte, jaký je rozdíl mezi ženou s PMS a teroristou? S teroristou se dá alespoň vyjednávat!" Anekdota šířená hlavně muži poukazuje na to, co prokázaly i výzkumy: premenstruační syndrom má negativní vliv nejen na ženu, ale i na její okolí... Ačkoliv muže menstruace a s tím spojený PMS jistě nepotká, nepřímo jsou jím zasaženi také...)

Neomylně se mi při této zprávě vybavila moje tchýně. Žádné výkyvy nálady, žádné bolesti, natož emoce. To já bych mohla vyprávět! Co já? Moje kamarádka! Ta byla při "svých" dnech nepřekonatelná. "Přijď, prosím tě, zase skáče z okna," volal mi jednou za měsíc její manžel. Obehraná písnička. "A pospěš si," připomíná, "než začne vyhazovat věci z okna." Přišla jsem právě včas, abych zachránila vázu od paní tchýně. Potom jsem jí zabránila ve vytloukání okýnek v manželově dílně, kde se "věčně v nečem vrtá" a nakonec ve vyhození televize, ?na kterou věčně čumí jako dement", do jezírka. Rozmluvila jsem jí i rozvod s tím "zdegenerovaným ignorantem" a vrazila jí prášek na ukliněnou. Když usnula, přepočítala jsem si pro jistotu "svoje dny", abych se ujistila, že tou dobou bude muž na služení cestě a nikdo ze známých se k nám na návštěvu nechystá.

Jenže jestli si někdo myslí, že žena v letech, už tyto problémy nemá, tak to se plete. Hormony vyvádějí někdy i po šedesátce. Prostě žena má celý život pech. Zasloužila by si tedy aby ji manžel nosil na rukách. Jenže leckerý muž by si zase přinejmenším zasloužil medaili za statečnost.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz