Při výběru nádobí myslete na své zdraví...

zpět

Za poslední dva tři roky se začíná stále větší počet zákazníků vracet k výrobkům, které jsou vyrobeny v Evropě. To platí i u nádobí, na kterém si denně připravujeme jídlo a kde jde v PRVNÍ řadě o naše zdraví.

nádobí

Po několika aférách tlakových hrnců z Asie, které nefungovaly a v lepším případě pouze "vymalovaly" kuchyň, po problémech rádoby nerezových příborů, teflonových pánví s odlupujícím se povrchem a celorepublikové akce hyper a supermarketů, kde si koupíte "nejkvalitnější titanové" nádobí za pár stokorun a navíc není takové zboží trvale v sortimentu těchto marketů, ale jedná se o krátké nebo delší akce, asi málokdo z nás přemýšlí při nákupu o tom, kde bude řešit případnou reklamaci, když "nezničitelná a všemuodolná" titanová pánvička najednou při běžném užívání přijde o část povrchu a na níž se odloupne nezničitelný superpovrch. Kam se potom máme obrátit? Do kamenných prodejen, kde mají "pořád to samé", je zbytečné chodit, protože kdyby šlo opravdu o kvalitní zboží, tak by se již našla firma, která by tyto prodejny zásobovala. Obchodníci, kteří na nás zákazníky denně čekají, totiž nebudou prodávat zboží, které po čase musejí brát k reklamačnímu řízení a vyřizovat opravy nebo výměny. Kazí to jejich pověst a přidává zbytečnou práci.

Jak z toho tedy ven? Možná navštívit diskuze na internetu, nechat si poradit názory těch co již nakoupili a nebo se poohlédnout po nějaké solidní firmě, která již funguje delší dobu, dělá stále stejný sortiment, a kde to nekončí inkasováním za dodané zboží. Určitě by to mělo být zboží, které najdete i v kamenných prodejnách a nebo které Vám doporučí nejlepší kámoška. Za kvalitu ručí i zkušenosti výrobce.

papiňák wok


Jedním z takových je i italská rodinná firma Ballarini, která byla založena v roce 1889 a od té doby se na základě požadavků zákazníků snaží o co nejlepší a nejkvalitnější výrobky. Certifikáty kvality, vítězství v různých mezinárodních soutěžích a hlavně celosvětový úspěch jejich výrobků svědčí o spolehlivosti a kvalitě za přijatelnou cenu. Zboží není k dostání v žádném marketu, ale koupíte ho ve více než 340 kamenných prodejnách po celé republice a v několika internetových obchodech.

Nejširší nabídka je na www.panvicky.cz. Tento e-shop je i prezentací přímého a výhradního dovozce Ballarini do ČR a SR, firmy PANS s.r.o, která se specializuje na výrobky evropského původu a zaručuje jejich rychlé dodání díky svým pravidelně zásobovaným skladům. Portugalské výrobky firmy EUMEL, španělské tlakové hrnce MAGEFESA, italské papiňáky BARAZZONI a v neposlední řadě i příborové sady Berndorf-Sandrik jsou důvodem, proč se jen za první pololetí roku 2007 prodalo několik tisíc výrobků prostřednictvím e-shopů a kamenných prodejen od Aše po Třinec.

kořenky příbory


V nabídce najdete například i takovou zvláštnost, jako je pánev Granit wok, který firma Ballarini vyrábí na speciální zakázku pro japonský trh.

Díky špičkové kvalitě, a oproti konkurenci i luxusnímu balení, jsou linie titanového, platinového a gli speciali nádobí nejžádanějším zbožím po celé západní Evropě a v USA.
Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem firmy, distribuující jedno z nejkvalitnějších nádobí na světě.

Více informací a kompletní nabídku naleznete na www.panvicky.cz


Komerční sdělení


vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz