Přichází mráz, zachumlejte se až po uši!

zpět

Že láska sice hřeje, ale neochrání před nastydnutím, víme všechny. Ale když se tak procházíte se svým miláčkem v parku, na nějakou ochranu před větrem jen tak nemyslíme. To nás ale může hodně stát. Podceňovat počasí se nevyplácí a proto se rychle vrhněme na nákup těchto zimních doplňků.

Musím přiznat, že nošení čepice, šál a rukavic se mi na zimě opravdu líbí. Vždyť zajímavá šála je skvělým módním doplňkem a samotná bunda či kabát by bez ní vypadaly docela fádně.

Módní jsou ultra tenké, lehké šálky, které jsou spíše ozdobou vašeho looku, než ochrana před mrazem. Na ulici je můžete nosit v teplejší dny k džínsce nebo kabátku nedbale omotané kolem krku, ale hlavně je užijete k večerním šatům na plese.

Letos jsou v módě šály snad všech barev. Od barevných extravagantních barev ke krémovým, šedým, hnědým až k barvě černé. Je jen na vás, jakou zvolíte. Hlavně slaďujte se svým kabátem nebo bundou. Šála by neměla mít stejnou barvu svršku, ale měla by s ním kontrastovat nebo ho prostě doplnit. V zimním oblečení těžko ukážete svůj náhrdelník nebo řetízek, tak pojměte jako šperk svou šálu a zaujměte s ní. Šálu můžete jen tak ledabyle omotat okolo krku, tu delší nechte plandat až téměř u země.

Velice efektní jsou háčkované nebo pletené vlněné plédy či trojúhelníkové šály, které se mohou vázat na několik způsobů. Vyzkoušejte si je jen ležérně přehodit přes ramena, uvázat na stranu nebo omotat okolo krku.

Zajímavě vypadají i hedvábné šály orientálních, severských nebo mexických vzorů. Ty se hodí k zimním chundelatým botám s výšivkou nebo koženým kovbojkám.

Ať už si vyberete jakoukoli šálku podle vašeho vkusu, přeji vám, aby vás spolehlivě ochránila před mrazem a abyste neskončili tak jako já, týden s horečkami v posteli.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz