Proti stárnutí

Výběr dle tématu

KosmetikaProti stárnutíDiety


Článků o stárnutí: 57
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 10
19. dubna 2019 |Krása

Jak zmírnit projevy celulitidy nejen pomocí bylin

Celulitida jako estetický problém začala být brána v potaz až začátkem 20. století. Předtím můžete vidět malby nahých žen v celé jejich kráse i s touto dnešní nedokonalostí. Jako nedokonalost začala být vnímána, jakmile se ženy začaly více odhalovat a móda pouštěla volnou ruku zkracování délky sukní.

13. dubna 2018 |Krása

Jarní refresh pro vaši pleť i tělo

Konečně přichází jaro a to znamená, že je potřeba udělat pořádek v šatníku i kosmetice. Nastal čas odložit mastnější krémy a zimní výrazné odstíny. Čím je nahradit? Lehkým hydratačním krémem, veselými jarními barvami a jemným make-upem. Nevíte, po kterém sáhnout?

2. ledna 2018 |Krása

Zdravá pokožka s jemností kašmíru

Která žena by netoužila po neodolatelně jemné pleti se sametovou hebkostí? Seznamte se s expertní péčí Dove Cashmere Comfort, přinášející smyslný požitek, pro vaši dokonale hebkou pokožku s jemností kašmíru. Buďte přirozená, buďte sama sebou.

19. června 2017 |Krása

Nechte se hýčkat přírodní kosmetikou

Dnes se zaměříme na oblíbenou značku Weleda. Až 83 % z rostlinných surovin, jenž tato značka využívá, se pěstuje pouze v ekologickém zemědělství nebo se získává z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě. Pojďme se podívat pod pokličku této značky.
21. února 2017 |Krása

Arganový olej

Arganový olej je rostlinný olej z plodů argánie trnité (latinsky Argania spinosa). Tento keř roste pouze na jednom místě na Zemi - v jihozápadní části Maroka. Domorodí obyvatelé, Berbeři, stále ještě i dnes sbírají a zpracovávají arganové plody tradičním způsobem.

15. listopadu 2016 |Krása

Elixíry mládí

Každá žena touží po krásné a mladistvé pleti, která bude vypadat svěže. Věk je však neúprosný a vrásky se mohou na pokožce nepěkně podepsat. Naštěstí existuje péče, která nám pomáhá proti těmto projevům stárnutí bojovat. Nezapomínejte, že již po 25. roce je potřeba pleti věnovat zvláštní pozornost.

Článků o stárnutí: 57
další stránka
Stránka: 1 2 3 4 ... 10

vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz