Prší, prší jen se leje, deštník, ten nás zachraňuje

zpět

Na podzim se bez deštníku neobejdeme. Bez něj jako skvělého úkrytu před deštěm bychom byli přímo ztraceni. Ochrání nás totiž před častým deštěm, který se objevuje hlavně během podzimního období, navíc se může stát i stylovým doplňkem, který budete při sobě nosit velmi rádi.

Vybírat v obchodech můžete z opravdu širokého sortimentu, ať už co se týká designu i provedení. Nabízejí se různé vzory, zajímavé barvy a v rámci možností i různé tvary deštníků. Dále se od sebe odlišují i vzhledem rukojeti, která může být kovová, plastová nebo dřevěná. Nejvíc viditelný je rozdíl mezi skládacím deštníkem a klasickým holovým, který se do kabelky jen tak nevejde. Na druhou stranu se zase může stát zajímavým doplňkem k vašemu outfitu, držet ho budete v ruce hlavně na parádu a zároveň budete vědět, že v případě deště vás ihned ochrání. Vybírat můžete i mezi vystřelovacími deštníky, některé umí i oboustranné vystřelování, které funguje při rozbalování a při zabalování deštníku.

deštník


Co už na první pohled vidět není, je například hmotnost deštníku. Velmi žádané jsou ty s odlehčenou konstrukcí, které váží třeba o polovinu méně než jejich klasičtí kolegové. K jejich výrobě se používá karbon a kromě nízké hmotnosti bývají i malé objemem. V kabelce tedy nebudou téměř žádnou zátěží, deštník můžete tedy vzít vždy, když předpověď hlásí déšť. Kvalitou se také pyšní deštníky vyrobené z titanu a jeho slitin, které jsou pevné a zároveň pružné, vydrží tedy i nápor větru, dle testování prý až do rychlosti 75km/h.

Specialitou jsou modelové deštníky, které nabízejí jen někteří výrobci. Jedná se o speciálně vyrobené deštníky jen v několika kusech, které se vyšlou do oběhu. Pokud si tedy pořídíte právě modelový deštník, tak je téměř jistotou, že ho u nikoho jiného nespatříte. Budete tedy naprosto originální.

Zdroj: www.moda.cz
vyhledávání Fulltextové vyhledávání


kategorie Rubriky
doporučujeme Doporučujemeprovozuje VIVANTIS a.s.
Najdete nás na Facebooku Prodámy.cz - internetový časopis pro ženy
Prodámy.cz - internetový časopis pro ženyProdámy.cz - internetový časopis pro ženy
prozdravi.czkrasa.czparfemy.czhodinky.czsperky.czvivantis.cz